Oskarżony Krzysztof Z. był poszukiwany listem gończym. Zatrzymano go na Wyspach

Czytaj dalej
Fot. Piotr Krzyżanowski/Polska Press
Norbert Ziętal

Oskarżony Krzysztof Z. był poszukiwany listem gończym. Zatrzymano go na Wyspach

Norbert Ziętal

37-letni Krzysztof Z. długo ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Po zakrojonych na szeroką skalę poszukiwaniach został zatrzymany w Wielkiej Brytanii. Jego proces rozpoczął się przed Sądem Rejonowym w Jarosławiu.

Do opisanych aktem oskarżenia zdarzeń doszło 12 sierpnia 2016 r. w okolicach dworca kolejowego w Jarosławiu. Na dwa dni przed swoim ślubem 28-latek spotkał się z dawno niewidzianym kolegą. Mężczyzna ten miał być świadkiem na ślubie. Specjalnie na tę okazję przyjechał z zagranicy, gdzie na stałe pracował. Przyjaciele wybrali się na miniwieczór kawalerski w Jarosławiu. - Na koniec, kiedy wracaliśmy do domu, wstąpiliśmy na zapiekankę przy dworcu - podczas późniejszej konferencji prasowej w Rzeszowie, dwa lata po zdarzeniu, opowiadał młody mężczyzna. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, Krzysztof Z. szukał zaczepki. Miał się rzucić na niego i uderzać z całych sił, aż bity stracił przytomność.

Młody mężczyzna do szpitala trafił z połamanymi żebrami, urazem oskrzeli, ręki i nogi oraz tak wielkim obrzękiem mózgu, że trzeba było wyciąć kawałek kości czaszki, a później zastąpić ją tytanową płytką. Mężczyzna stracił pamięć, nie pamiętał, co zdarzyło się pięć lat przed pobiciem.

Do ślubu, który miał się odbyć 14 sierpnia 2016 r., nie doszło. Później związek się rozpadł. Dla narzeczonej 28-latka sytuacja była zbyt trudna.

W dalszej części tekstu przeczytasz m.in.:

"Dwuletnie poszukiwania Krzysztofa Z. nie przyniosły rezultatów. Pokrzywdzony, a szczególnie jego rodzina, byli rozczarowani. Tym bardziej że pojawiały się informacje, że poszukiwany Krzysztof Z. co jakiś czas przyjeżdża do Polski. Dziennikarzom mówił o tym pokrzywdzony."

Pozostało jeszcze 69% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Norbert Ziętal

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.