Paweł Gzyl

O miłości na wesoło i na serio w komedii "Całe szczęście"

Piotr Adamczyk i Roma Gąsiorowska oraz debiutujący na dużym ekranie Maks Balcerowski w filmie „Całe szczęście” Fot. Robert Pałka Piotr Adamczyk i Roma Gąsiorowska oraz debiutujący na dużym ekranie Maks Balcerowski w filmie „Całe szczęście”
Paweł Gzyl

„Całe szczęście” - to tytuł nowej polskiej komedii romantycznej, w której główne role odtwarza gwiazdorska para - Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk. Premiera w Dzień Kobiet.

„Całe szczęście” to historia miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa, niespodziewanie wkracza pełna energii i uroku gwiazda fitness - Marta .

Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne i wydaje książki kulinarne. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, kosz pełen prania i klasówki syna. Między Robertem i Martą nawiązuje się nić porozumienia, ale potem napotkają niespodziewane przeszkody.

Czytaj więcej:

  • Jak to zwykle bywa w przypadku komedii romantycznych, główne role powierzono lubianym i popularnym aktorom
  • W „Całym szczęściu” dużą rolę odgrywa również muzyka. 
Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Paweł Gzyl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.