Nocny zakaz sprzedaży alkoholu w sklepach wchodzi teraz w życie

Czytaj dalej
Fot. Pixabay.com
Jarosław Miłkowski

Nocny zakaz sprzedaży alkoholu w sklepach wchodzi teraz w życie

Jarosław Miłkowski

Od tego weekendu między 23.00 a 6.00 alkoholu nie będzie już można kupić w sklepie i na stacji benzynowej. „Na wynos” nie kupi się go też w pubie.

- Ten, co kupuje „małpkę” na dopicie się, na pewno nie będzie teraz chodził do centrum do pubu. Zmiany są potrzebne – mówi nasz Czytelnik Daniel.

- Dla mnie alkohol mógłby nie istnieć. Ale nie zgadzam się, by ktoś dokonywał za mnie wyboru. Myślałam, że te czasy mam już za sobą. Dziś zakazują alkoholu, jutro zakażą oddychania? – mówi z kolei pani Katarzyna.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.