Krystyna Trzupek

Nie jestem showmanem - mówi Paweł Domagała, koniński tygrys disco polo

Paweł Domagała ,,Gołecki" Fot. Mirek Malec Paweł Domagała ,,Gołecki"
Krystyna Trzupek

Paweł Domagała ,,Gołecki”, muzyk. Pochodzi z Koniny (gmina Niedźwiedź). Do tej pory wydał cztery płyty oraz nagrał kilkanaście teledysków. Na swoim koncie posiada niezliczoną ilość koncertów. Jego piosenki można usłyszeć na antenach śląskich rozgłośni radiowych i telewizyjnych, telewizji TVS oraz audycji poświęconych muzyce disco-polo. Uczestnik programu Must Be the Music, laureat nagrody Radia FEST – Przeboju 2016 roku. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Plotki głoszą że pomogłeś Sławomirowi Zapale, notabene Twojemu sąsiadowi zza miedzy w rozwoju jego kariery.... Grał na trąbce w Twoim teledysku.... Jak to było naprawdę?

Mieszkamy w małej miejscowości Konina, tutaj wszyscy się znają, jednak ze Sławomirem było trochę inaczej. Nie przebywał tutaj, uczył się w Warszawie, potem wyjechał do Stanów, dopiero kiedy wrócił i zabrał się za muzykę okazało się, że dużo nas łączy. Nasi ojcowie razem grali na imprezach okolicznościowych a i my szybko znaleźliśmy wspólne tematy. Jeśli chodzi o pomoc, to Sławomir doskonale sobie radzi sam, zaproponowałem tylko naszemu producentowi, aby zwrócił uwagę na Sławomira, gdy szukał kogoś do poprowadzenia programu TV. To wszystko. Jeśli chodzi o teledysk „Sobota” to tak! Grał tam na trąbce razem z nami, również jego żona Kajra bardzo nam pomogła w tych nagraniach.

Mówi się o Was, tygrysy konińskie. Nie ma między wami nutki rywalizacji?

Nie... Myślę, że to co robimy jest całkiem inne, Sławomir ma swój styl i ja też staram się trzymać swojego.

Nie myśleliście nigdy, by kiedyś razem wystąpić na scenie?

Zdarzyła się już taka sytuacja. Na koncercie Sławomira w Mszanie Dolnej wywołał mnie na scenę, aby sprawdzić moją znajomość tekstów jego piosenek. Zaśpiewaliśmy więc razem dwie piosenki.

To w tym roku też będzie okazja, bo Sławomir jest ponownie gwiazdą Dni Mszany Dolnej

Bardzo chętnie przyjechalibyśmy na koncert Sławomira. Niestety w ten weekend również koncertujemy, wiec miniemy sie jak zwykle.

Podobno muzyką zaraził Cię Twój wujek…

Wujek był osobą, która mnie poprowadziła przez pierwsze występy, głównie na weselach, ale myślę, że wcześniej dzięki mojemu tacie coś się już we mnie obudziło muzycznego... Zawsze odkąd pamiętam były u nas próby, gdyż tata grał na saksofonie, często jak już wspominałem z tatą Sławomira.

Czytaj więcej i dowiedz się:

 • jakie zabawne, a jakie niebezpieczne sytuacje zdarzają się na koncertach?
 • jakie plany na najbliższą przyszłość ma artysta?
Pozostało jeszcze 63% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Krystyna Trzupek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.