bum

Nicolas Szerszeń, nowy siatkarz Asseco Resovii: Jak będzie mecz Polska - Francja, to bardziej będę kibicował Polsce

Nicolas Szerszeń ma 21 lat i chciałby zagrać kiedyś w reprezentacji Polski Fot. facebook/Olimp Sport Nutrition Nicolas Szerszeń ma 21 lat i chciałby zagrać kiedyś w reprezentacji Polski
bum

- Przyjechałem do Rzeszowa razem z Alison, moją narzeczoną z Ameryki. W Rzeszowie oboje czujemy się świetnie, piękne miasto, bardzo nam się obojgu podoba. Rzeszów, jak tu mówicie, to stolica innowacji, jest nowocześnie, są galerie, wszystko jest pod ręką - uśmiecha się NICOLAS SZERSZEŃ - nowy siatkarz Asseco Resovii.

Witamy cię w Rzeszowie. Przyjechałeś grać w Resovii z bardzo dobrymi referencjami i wszyscy liczymy, że będziesz mocnym ogniwem drużyny?

Dziękuję. Mam nadzieję, że tak będzie. Na pewno będę się bardzo starał.

Przyszedłeś do Resovii śladem taty Jacka, który grał w tej drużynie. Mama też była siatkarską, siostra również. W twoich genach siatkówka aż kipi. Nie mogłeś wybrać innej dyscypliny...

Była taka opcja, ale jak wszyscy grali w siatkę, to ja też. To u nas sport rodzinny. Jak tato grał we Francji, to zawsze byłem na tych meczach. Zacząłem młodo. Jak miałem sześć lat, tato zapytał mnie czy nie chciałbym spróbować siatkówki w klubie, gdzie byliśmy, czyli Conflans. Zacząłem, bardzo mi się spodobało, bo to rzeczywiście było chyba w genach i do tej pory gram. Trenowałem pod okiem taty, który po zakończeniu siatkarskiej kariery został trenerem.

W dalszej części rozmowy o:

 • pierwszej ksywce "Baby Kurek" i kolejnych 
 • laatach spędzonych w USA i sukcesach 
 • spotkaniu z trenerem Andrzejem Kowalem
 • propozycjach z innych klubów
 • polsko-francuskim sercu
Pozostało jeszcze 75% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

bum

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.