Urszula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2021. Pustak Cerblok 25 P+W z Cegielni Przecław to sprawdzony produkt na rynku budowlanym

Wyroby Cegielni Przecław są polecane przez budowlańców i fachowców. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.cegielniaprzeclaw.pl Fot. Materiały uczestnika konkursu Wyroby Cegielni Przecław są polecane przez budowlańców i fachowców. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.cegielniaprzeclaw.pl
Urszula Sobol

Pustak Cerblok 25 P+W to produkt zgłoszony do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2021 przez Cegielnię Przecław. Wyrób ekologiczny, przyjazny środowisku, w bardzo dobrej cenie.

Pustak Cerblok 25 P+W o wymiarach: długość 37 cm, szerokość 25 cm i wysokość 22 cm cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Ceniony jest za wysoką jakość przez klientów i fachowców. Pustak ma wiele zalet m.in. muruje się bez spoiny pionowej, pustak na pióro, wpust, daje idealne wypoziomowanie muru, lekki, wytrzymały, konstrukcyjny, naturalny, wyprodukowany z gliny. Gwarantuje dobry mikroklimat wewnątrz domu.

Cegielnia Przecław z nagrodami i wyróżnieniami

Wyroby przecławskiej cegielni cieszyły się dobrą marką już w dwudziestoleciu międzywojennym.

Cegielnia Przecław dała się poznać jako wiarygodny dostawca i klient. Ten wizerunek potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymuje firma.

Nie tylko klienci doceniają Cegielnię Przecław i nie tylko za jakość produktów. Podkarpacka Izba Handlowo-Gospodarcza przyznała jej w 2017 roku tytuł Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego, podkarpaccy samorządowcy uznali ją tego samego roku za Wzorową Firmę, co potwierdzili statuetką, dyplomem i tytułem.

W katalogu nagród jest jeszcze pięć tytułów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej, ceniona wśród przedsiębiorców nagroda Fair Play, a władze samorządu lokalnego nieraz honorowały przedsiębiorstwo tytułem Złotego Podatnika Gminy Przecław.

Producent z szeroką ofertą ceramiki budowlanej

Cegielnia „Przecław” jest producentem niemal wszystkiego, co oferuje ceramika budowlana: od małych cegieł działowych po pustaki MAX 220, wielkogabarytowe pustaki ścienne i nowoczesne ceramiczne stropy.

Dzięki środkom własnym i wsparciu Unii Europejskiej, zakład od kilku lat przeżywa jakościowy i technologiczny skok. W efekcie wyroby Cegielni są w stanie sprostać najnowszym wymaganiom rynku materiałów budowlanych.

Jedna z nielicznych, polskich firm ceramiki budowlanej

W roku 2009 Cegielnia Przecław została rozbudowana, a stara, wysłużona linia produkcyjna została zastąpiona nową, zautomatyzowaną, odpowiadającą wszystkim współczesnym trendom.

- Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty, badania i świadectwa, potwierdzające wysoką jakość naszej ceramiki. Potwierdzeniem tej jakości są zdobywane na licznych targach i wystawach medale i wyróżnienia. Dzięki intensywnemu rozwojowi jesteśmy jedną z nielicznych, polskich firm ceramiki budowlanej wypalających swoje wyroby w piecu tunelowym - mówi Beata Wójcik, prezes firmy.

I dodaje, że Cegielnia Przecław jest formą rodzinną.

- Nie traktujemy Cegielni Przecław jako tylko zjawiska biznesowego, ale raczej bardzo osobiście, również jako część lokalnej społeczności - tłumaczy prezes firmy. - Dlatego dochodowość firmy jest ważna, ale nie najważniejsza.

Warto wiedzieć!

Cegielnia Przecław

to polski Zakład produkcyjny dbający o swoich klientów: żywo reagujący na każde sugestie ze strony każdego odbiorcy. Rzetelność w wykonywaniu zleceń, miła i fachowa obsługa powodują, że od lat mają swoich stałych odbiorców, którzy zaufali ich profesjonalizmowi. Również z myślą o wygodzie klientów oddane są do ich dyspozycji samorozładowcze samochody ciężarowe, zdolne jednorazowo przewieźć ponad dwa tysiące pustaków.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.