Urszula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2021. Piękne energooszczędne domy z drewna z Fabryki Domów GOLBALUX

Specjalistyczne, innowacyjne maszyny oraz termiczna obróbka drewna pozwalają nam tworzyć piękne, zdrowe i ciepłe domy.  Ich główną zaletą jest energ Fot. Materiały uczestnika konkursu Specjalistyczne, innowacyjne maszyny oraz termiczna obróbka drewna pozwalają nam tworzyć piękne, zdrowe i ciepłe domy. Ich główną zaletą jest energooszczędność
Urszula Sobol

Fabryka domów GOLBALUX z Wiązownicy zgłosiła do konkursu energooszczędne domy z drewna. To eleganckie wille i funkcjonalne domy o prostych kształtach. Ich główną zaletą jest energooszczędność.

W tegorocznym konkursie firma GOLBALUX prezentuje energooszczędne domy z drewna. To połączenie klasycznej, drewnianej konstrukcji z obecnymi trendami w architekturze.

Warto podkreślić, że na każdym etapie produkcji firma stosuje wysokiej jakości materiały, które podlegają kontroli i certyfikacji. - Jednym z kluczowych systemów w naszej fabryce jest nowoczesna linia do prefabrykacji ścian, stropów i paneli dachowych łączonych kolczatkami. Wytwarzanie na zaawansowanych, specjalistycznych i innowacyjnych maszynach gwarantuje dokładność wymiarów, a co za tym idzie bardzo dobrą jakość prefabrykowanych elementów. Konstrukcja ma zaprojektowane i obliczone wszystkie elementy. Czas montażu budynku jest bardzo krótki - mówi Halina Golba, prezes firmy.

I dodaje, że są obecni na rynku ponad 20 lat. - Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budowie domów z drewna. Nasza produkcja to tradycja w połączeniu z nowoczesną technologią. Specjalistyczne, innowacyjne maszyny oraz starannie wyselekcjonowane drewno klasy C24, pozwala naszej fabryce budować nawet kilkukondygnacyjne budynki w nowoczesnej architekturze. Ich główną zaletą jest energooszczędność, która wiąże się z niskimi kosztami utrzymania domu oraz solidna, opatentowana konstrukcja.

Firma buduje eleganckie wille i funkcjonalne domy o prostych kształtach. Dzięki zastosowaniu drewna w pomieszczeniach panuje zdrowy, bardzo przyjazny dla człowieka mikroklimat. Nowoczesne, drewniane domy są wygodne i energooszczędne. Do ich atutów zaliczyć również można szybkość budowy, niskie koszty eksploatacji i bezproblemową modyfikację.

Wieloletnia praktyka, materiały z pewnych, sprawdzonych źródeł oraz innowacyjne technologie to gwarancja 100 procent jakości i zadowolenia. Firma GOLBALUX buduje piękne, solidne, bezpieczne domy z drewna, które służą użytkownikom przez dziesiątki, a nawet setki lat.

Firma GOLBALUX wykorzystuje ekologiczną technologię opartą na odnawialnym materiale jakim jest drewno, z minimalnym zużyciem energii konwencjonalnej. Drewno, które stosuje do budowy domów pochodzi z Bieszczad. - Najważniejsza czynność w przygotowaniu elementów konstrukcyjnych domu z drewna to obróbka termiczna. Dzięki niej drewno jest profesjonalnie zakonserwowane i zyskuje komfort użytkowania. Jest to bardzo istotne, ponieważ w domu wraz z rodziną spędzamy połowę życia, a warunki mieszkaniowe mają bardzo duży wpływ na nasze zdrowie. Domy drewniane GOLBALUX są przyjazne człowiekowi, solidne i bardzo trwałe. Zbudowane zgodnie z najwyższą sztuką ciesielską. Wszystkie wiercenia, frezowania i znakowanie odbywa się cyfrowo za pomocą najnowocześniejszego centrum ciesielskiego CNC. Są również bardzo energooszczędne i nie wymagają dużych nakładów na ich utrzymanie - wystarczy kilka kW fotowoltaiki - zapewniają w firmie.

Warto wiedzieć!

Fabryka domów GOLBALUX

Fabryka energooszczędnych domów z drewna GOLBALUX założona została w 1994 r. przez Halinę i Mieczysława Golba w Wiązownicy. Obecnie to duże, rodzinne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 100 pracowników. Fabryka energooszczędnych domów z drewna GOLBALUX posiada bardzo duże doświadczenie w budowie domów z drewna. Ich innowacyjna technologia pozwala fabryce GOLBALUX budować nowoczesne domy i wielokondygnacyjne budynki.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.