Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Wiązary dachowe z drewna klejonego przestrzennie

Czytaj dalej
Fot. Materiały uczestnika konkursu
Opr. Ula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Wiązary dachowe z drewna klejonego przestrzennie

Opr. Ula Sobol

Firma Golbalux wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie: wiązary dachowe z drewna klejonego przestrzennie. Elementy konstrukcyjne projektowane są komputerowo i przekazywane w formie cyfrowej do dalszej obróbki. Produkt został zgłoszony do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2019.

Wprowadzone w Golbalux nowoczesne oprogramowania projektowe pozwala profesjonalnie i szybko wykonać usługę wytworzenia i dostarczenia konstrukcji dachu do klienta.

Wiązary z płytkami kolczastymi znajdują swoje szerokie zastosowanie przy domach z mieszkalnym poddaszem, w domach parterowych, w halach produkcyjnych, przy budowie wiat, w budynkach użyteczności publicznej itp.

Podstawową zaletą technologii wiązarowej w tego rodzaju zastosowaniach jest możliwość uzyskania dużej otwartej przestrzeni, bez słupów ograniczających swobodę zagospodarowania przestrzeni. Korzyścią jest oszczędność poprzez eliminację stropu betonowego, wówczas gdy konstrukcję stropową stanowi pas dolny wiązara. Konstrukcje dachowe to również ekonomiczne rozwiązanie na domy parterowe.

Ukształtowanie wiązara pozwala w większości przypadków uzyskać przestrzeń na poddaszu.

Wiązary dachowe z drewna klejonego przestrzennie
Opr. Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.