Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Kompleksowe usługi spedycyjne firmy Euro On

Czytaj dalej
Fot. Materiały uczestnika konkursu
Urszula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Kompleksowe usługi spedycyjne firmy Euro On

Urszula Sobol

Firma Euro On specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług spedycyjnych, transportowych jak i parków magazynowych. Działają na terenie kraju, jak i w całej Unii Europejskiej. Ta profesjonalna usługa została zgłoszona do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2019.

Firma Euro On ma swoją siedzibę w miejscowości Glinik, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, na terenie województwa podkarpackiego. Właścicielem firmy jest Jan Chodak. Na rynku działają od 2017 roku.

Euro On specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług spedycyjnych. Działają na terenie kraju oraz poza jego granicami. Z ich oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Oferta firmy Euro On obejmuje:

- Zadowolenie klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem - podkreśla Jan Chodak, właściciel firmy Euro On. - Posiadamy wiedzę i doświadczenie oraz nowoczesne jednostki transportowe, dzięki którym jesteśmy w stanie sprawnie i bezpiecznie dostarczyć każdy towar pod wskazany adres na terenie całej Unii Europejskiej.

Firma zapewnia swoim klientom terminową realizację zleceń środkami transportu dobranych do potrzeb indywidualnych klienta i pomoc opiekunów 24 godziny na dobę.

- Poprzez bardzo szeroko zakrojone działania jakie prowadzimy w naszej dziedzinie, mamy sporo umów obsługi flotowej firm z Portugalii, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii jak i również w chwili obecnej z Polski - dodaje właściciel firmy Euro On. - Nasze liczne zażyłe kontakty z klientami z całej Europy skutkują częstymi spotkaniami również w Polsce, na Podkarpaciu, gdzie mogę i promuję mój kraj, moje Podkarpacie i miejsce, z którego jestem.

Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Kompleksowe usługi spedycyjne firmy Euro On
Urszula Sobol

Komentarze

3
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

agata2463

Czytając ten artykuł dokładnie to samo pomyślałam co frescomeble. Jak można swoim nazwiskiem, twarzą promować firmę, czy jej właściciela który nie jest sprawdzony? Pani Urszulo jest Pani dziennikarką, więc wydaje mi się, że spoczywa na Pani chociażby z racji wykonywanego zawodu obowiązek rzetelności. Zdaje sobie Pani sprawę, że po przeczytaniu takiego artykułu wiele osób może dało się oszukać tej firmie i straciło niekiedy dorobek życia? A wystarczyło w internecie poszukać informacji na temat tego człowieka, jest nawet krajowy rejestr dłużników ogólnie dostępny. Jeżeli my takimi ludźmi promujemy Podkarpacie, to brawo. A redakcji Nowin " gratuluję" takich dziennikarzy.

frescomeble

Witam Serdecznie!!
Pani Urszulo. Jestem przedstawicielem jednej z firm którą Pan Jan Chodak prowadził ( tzn auta). Ośmiesza się Pani robiąc ten artykuł uprzednio nie sprawdzając tego człowieka. Jeżeli jest Pani zainteresowana wyjaśnieniem całej sprawy zapraszam do kontaktu- a sprawa jest ciekawa!!! Podejrzewam, że artykuł jest sponsorowany i to tylko usprawiedliwia te głupoty w nim zawarte. Zauważyłem jeszcze patronów honorowych, do których oczywiście postaram się wysłać odpowiednią wiadomość....
Ps. Wie Pani co teraz robi Pan Jan....??? Ja się domyślam...###### Zapraszam do kontaktu
881 701 957.
Pozdrawiam.
Artur Ciecióra

indomitus

Warto wiedzieć że ten Pan to OSZUST wobec którego toczy się kilka spraw KARNYCH w CAŁEJ Polsce. Odradzam współpracę z tym indywiduum, zapamiętać twarz i trzymać się z daleka. Wszystko można sprawdzić w internecie, wystarczy poszperać. Pozdrawiam janie, obyś dostał ładne "bransolety" na łapy :)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.