Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Kompleksowe usługi spedycyjne firmy Euro On

Czytaj dalej
Fot. Materiały uczestnika konkursu
Ula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Kompleksowe usługi spedycyjne firmy Euro On

Ula Sobol

Firma Euro On specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług spedycyjnych, transportowych jak i parków magazynowych. Działają na terenie kraju, jak i w całej Unii Europejskiej. Ta profesjonalna usługa została zgłoszona do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2019.

Firma Euro On ma swoją siedzibę w miejscowości Glinik, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, na terenie województwa podkarpackiego. Właścicielem firmy jest Jan Chodak. Na rynku działają od 2017 roku.

Euro On specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług spedycyjnych. Działają na terenie kraju oraz poza jego granicami. Z ich oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Oferta firmy Euro On obejmuje:

- Zadowolenie klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem - podkreśla Jan Chodak, właściciel firmy Euro On. - Posiadamy wiedzę i doświadczenie oraz nowoczesne jednostki transportowe, dzięki którym jesteśmy w stanie sprawnie i bezpiecznie dostarczyć każdy towar pod wskazany adres na terenie całej Unii Europejskiej.

Firma zapewnia swoim klientom terminową realizację zleceń środkami transportu dobranych do potrzeb indywidualnych klienta i pomoc opiekunów 24 godziny na dobę.

- Poprzez bardzo szeroko zakrojone działania jakie prowadzimy w naszej dziedzinie, mamy sporo umów obsługi flotowej firm z Portugalii, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii jak i również w chwili obecnej z Polski - dodaje właściciel firmy Euro On. - Nasze liczne zażyłe kontakty z klientami z całej Europy skutkują częstymi spotkaniami również w Polsce, na Podkarpaciu, gdzie mogę i promuję mój kraj, moje Podkarpacie i miejsce, z którego jestem.

Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Kompleksowe usługi spedycyjne firmy Euro On
Ula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

14,50 29,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.