Nasz ranking. Oni będę walczyli o tytuł Menedżera roku 2020 Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw
Konkurs o tytuł Menedżera Roku towarzyszy Złotej Setce już po raz dwunasty. W tym roku najwięcej głosów z podlaskich organizacji okołobiznesowych i redakcji otrzymała jedna kobieta i czterech mężczyzn. Są to: Monika Siecińska (Grupa Suempol), Edmund Borawski (SM Mlekpol), Robert Strzelecki (TenderHut), Leszek Gołąbiecki (Grupa Unibep) i Jarosław Antychowicz (Infinity Group).
Niestety, tym razem wśród kandydatów dominują mężczyźni. Za to przed rokiem doszło do przełomu, bowiem pierwszy raz w historii tej nagrody (i w ogóle Złotej Setki) panie zdominowały listę kandydatów. Miały jednak pecha, bowiem w głosowaniu szefowie największych podlaskich firm wybrali mężczyznę - Henryka Owsiejewa (właściciela i szefa rady nadzorczej firmy Malow. Kto wygra w tym roku dowiemy się wkrótce. Na razie wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy i niech wygra najlepsza/najlepszy!
Sylwetki osób, które mogą zostać Menedżerem Roku 2020 przedstawiamy (w porządku alfabetycznym) pod zdjęciami w naszej galerii.
Dodajmy, że Menadżer Roku to jedyna i indywidualna nagroda naszego rankingu. Wybiorą go - po raz pierwszy w dotychczasowych edycjach Złotej Setki - członkowie Kapituły Rankingu.
Czytaj również:
[polecane]21064803[/polecane]
Jaki powinien być dobry menadżer? Teoretycznie, odpowiedź na to pytanie jest prosta. To ktoś, kto przestrzega zasad, jakie tworzy sam lub razem z otoczeniem. Motywuje innych i zachowuje samodyscyplinę, a wszyscy czują, że to, co robi, robi z pasją i oddaniem. Kto otrzyma ten prestiżowy tytuł dowiemy się 15 grudnia, podczas gali Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw "Kuriera Porannego".
Czytaj również:
[polecane]21056433[/polecane]
Złota Setka to nie tylko najlepszy menadżer, ale przede wszystkim ranking liderów podlaskiej gospodarki. W tym przypadku nagrody otrzymają:
- Po trzy firmy o największych przychodach - w trzech grupach przedsiębiorstw: zatrudniających do 49 osób, od 50 do 249 i ponad 250 osób.
- Awans Roku - przedsiębiorstwo, które wykona największy skok, w górę listy, w stosunku do ubiegłego roku.
- Firma Roku - to nagroda dla przedsiębiorstwa, które po zsumowaniu wielu wskaźników uzyska najlepszy wynik
- Debiut Roku - laur dla firmy, która spośród innych debiutantów zajmie najwyższe miejsce w Złotej Setce
- Innowacyjna Firma Roku - nowa kategoria, zwycięzcę wybierze Kapituła
- Lider Odpowiedzialnego Rozwoju - nowa kategoria, zwycięzcę wybierze Kapituła.