Nasz Czytelnik wygrał 5000 zł w loterii Nowin "Mieszkanie za Czytanie". Rodzina się cieszy

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Urszula Sobol

Nasz Czytelnik wygrał 5000 zł w loterii Nowin "Mieszkanie za Czytanie". Rodzina się cieszy

Urszula Sobol

53-letniemu Wiesławowi Filimowskiemu z Rzeszowa dopisało szczęście w naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Podczas losowania, które odbyło się wczoraj w redakcji „Nowin” w Rzeszowie, wygrał 5000 złotych. Była to największa wygrana w puli czwartego losowania. Z wygranej cieszył się nie tylko pan Wiesław, ale cała najbliższa rodzina.

Do naszego laureata zadzwoniliśmy bezpośrednio po losowaniu, ale nie odbierał, więc postanowiliśmy do niego pojechać. Chcieliśmy zrobić mu niespodziankę i przekazać radosną nowinę. Na miejscu zastaliśmy żonę pana Wiesława i jego córkę Wiolettę.

- Tata jest w pracy - przywitała nas serdecznie Wioletta Filimowska. - Pojadę do niego z wami, ponieważ rodzice są głuchoniemi i nie dogadacie się z tatą.

Poinformowaliśmy córkę laureata loterii, w jakim celu jedziemy do jej taty.

- To dla nas wielkie zaskoczenie i miła niespodzianka, że tata został laureatem loterii i wygrał w Nowinach aż 5000 złotych - nie mogła uwierzyć Wioletta Filimowska. - Tato też będzie w szoku, bo nie spodziewał się, że to on będzie miał tak wielkie szczęście w loterii.

Pan Wiesław jest stałym i wiernym Czytelnikiem Nowin.

- Odkąd pamiętam, tata zawsze czytał Nowiny. Zresztą nie tylko on, bo gazetę czyta cała rodzina. Tata kupuje Nowiny i tak sobie przekazujemy gazetę - uśmiecha się 24-letnia córka laureata loterii. - Ale jeśli chodzi o loterię, to tylko tata skrupulatnie wycinał kupony, wypełniał, kompletował zestawy i wysyłał do redakcji. Jednak nigdy wcześniej nie dopisało mu szczęście.

Pan Wiesław interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną i siatkówką.

- Dlatego w Nowinach czyta głównie strony sportowe - dodaje Wioletta Filimowska. - Jest też kibicem klubu sportowego Korona Rzeszów i ciągle jeździ na mecze. Oprócz sportu kocha też zwierzęta. Hoduje kury i gołębie. Mamy też grządki i sad, które są tak naprawdę oczkiem w głowie taty. On nie usiedzi w domu. Ciągle coś robi i majsterkuje.

Wygrana gotówka zaskoczyła pana Wiesława.

- Widzicie, tato bardzo się cieszy i nie wierzy, że się udało - tłumaczyła córka laureata.

Na co przeznaczą gotówkę?

- Sama nie wiem - uśmiecha się Wioletta Filimowska. - Rodzice chcą zmienić samochód, więc ta wygrana na pewno się przyda. To sporo pieniędzy.

CZYTAJ TEŻ: Mieszkanie za Czytanie - poznaj laureatów IV losowania w loteri Nowin!

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.