Urszula Sobol

Nasi Czytelnicy odbierają wygraną gotówkę i grają dalej o mieszkanie

Nasi Czytelnicy odbierają wygraną gotówkę i grają dalej o mieszkanie Fot. Ewa Hemerling
Urszula Sobol

Podczas czwartego losowania w loterii „Nowin“ „Mieszkanie za czytanie” aż 9 osób wygrało gotówkę. Wśród nich był Kazimierz Florek z Pilzna. Nasz Czytelnik wygrał 500 złotych i zapewnia, że będzie grał jeszcze o mieszkanie.

- O wygranej dowiedziałem się ze strony internetowej. Nie mogłem uwierzyć, ale następnego dnia otrzymałem również telefon z redakcji „Nowin“ - mówi Kazimierz Florek z Pilzna. - Oczywiście bardzo się ucieszyłem, bo to moja pierwsza wygrana w loterii „Nowin“, a gram już we wszystkich edycjach.

Stały i wierny Czytelnik

Kazimierz Florek od 60 lat jest stałym Czytelnikiem „Nowin“. - Czytam całą gazetę, praktycznie od deski do deski, ale w szczególności interesuję się sportem - wylicza nasz laureat.- Czytam także wkładki o zdrowiu i lubię też teksty piątkowe, wspominkowe.

Pan Kaziemierz prenumeruję „Nowiny“. - Bo lubię mieć zawsze gazetę w domu - wyjaśnia nasz rozmówca. - Wygraną gotówkę też chcę przeznaczyć na prenumeratę „Nowin“.

Możesz się włączyć do gry

Do gry o gotówkę i mieszkanie warte 310 000 złotych możesz dołączyć w każdym momencie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament na plus.nowiny24.pl

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.