Na zestawy kuponów loteryjnych i Karty Prenumeratora czekamy do środy, 6 listopada, do godz. 15

Czytaj dalej
Urszula Sobol

Na zestawy kuponów loteryjnych i Karty Prenumeratora czekamy do środy, 6 listopada, do godz. 15

Urszula Sobol

Przypominamy, że na zestawy kuponów loteryjnych i Karty Prenumeratora czekamy do środy, 6 listopada, do godz. 15. Losowanie mieszkania wartego 310 000 złotych przeprowadzimy dzień później, 7 listopada. Oprócz mieszkania podczas głównego losowania rozdamy też sporo gotówki.

Teraz już tylko pozostaje wszystko dokładnie powycinać, wypełnić i dostarczyć zestawy lub Karty Prenumeratora do redakcji „Nowin”, w Rzeszowie, która znajduje się przy ul. Kraszewskiego 2 lub do Biura Ogłoszeń „Nowin”, które znajduje się przy ulicy Unii Lubelskiej 3 w Rzeszowie (kod pocztowy 35 - 016 Rzeszów) w standardowej białej kopercie, zbliżonej do formatu C6, zamkniętej i opatrzonej dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”.

Wszystkie prawidłowo przygotowane zestawy kuponów dostarcz (przynieś lub prześlij) do biura loterii do 6 listopada 2019 roku do godziny 15.

Koperty z kuponami, które zostaną dostarczone do organizatora 6 listopada 2019 roku (środa) po godzinie 15, nie biorą już udziału w głównym losowaniu loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Zestaw loteryjny powinien być prawidłowo przygotowany

Przypominamy też kilka zasad, których trzeba przestrzegać, żeby nie stracić szansy na wygraną.

Jeden pełny zestaw składa się z 10 kolejnych kuponów. Jeżeli brakuje nam jednego z nich, to można go zastąpić Jokerem. Drukowaliśmy je raz w miesiącu - w piątki. Przykładowy zestaw kuponów z jokerem może wyglądać następująco: kupon 186, joker, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195.

Jokerów może być w takim zestawie więcej. Maksymalnie 9. To oznacza, że do jednego kuponu o dowolnym numerze możesz dołączyć 9 kuponów Joker.

Zestaw konkursowy nie może się składać wyłącznie z jokerów

Przesłanie 10 kuponów Joker w jednej kopercie nie stanowi zestawu upoważniającego do udziału w grze.

Zestaw należy spakować do zwykłej, białej koperty formatu C6. Na niej trzeba też czytelnie napisać „Mieszkanie za czytanie”.

Czytelnikom, którzy wykupili abonament dostępu do treści wyłącznie za pośrednictwem plus.nowiny24.pl przysługują Karty Abonamentowe. Organizator loterii wydrukuje z bazy zarejestrowane dowody udziału w loterii, umieści je w osobnych kopertach, zgodnie z wymogami udziału w grze i tak przygotowane zostaną one dostarczone na główne losowani. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników loterii.

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.