Marek Bluj

Młody rozgrywający Asseco Resovii, Łukasz Kozub przyznaje, że jego zespół teraz powinien skupić się na jak najlepszej grze

Łukasz Kozub bardzo się cieszy z powrotu do Resovii Fot. Krzysztof Kapica Łukasz Kozub bardzo się cieszy z powrotu do Resovii
Marek Bluj

W czwartek siatkarze Asseco Resovii w meczu 13. kolejki zmierzą się w Radomiu ze świetnie spisującą się drużyną Cerradu Czarnych Radom. To będzie trzeci mecz w resoviakich barwach po powrocie do Rzeszowa Łukasza Kozuba. Najprawdopodobniej młody rozgrywający wybiegnie przeciwko faworyzowanym „wojskowym” o 20.30 w pierwszej szóstce.

Jak się czujesz ponownie w Asseco Resovii?

Fajny powrót. Taki bardzo nieoczekiwany, ale bardzo się cieszę, że znów znalazłem się tutaj. Fajnie, że kluby się dogadały i teraz skupiam się tylko wyłącznie na Asseco Resovii. Bardzo fajnie jest grać w domu, zwłaszcza że to jest klub, który zawsze był w moim sercu i jestem naprawdę bardzo szczęśliwy, że tutaj wróciłem. Teraz trzeba tylko udowadniać swoją wartość, ciężko trenować i dobrze , jak najlepiej grać.

Byłeś mocno zaskoczony, jak usłyszałeś, że Resovia chce żebyś do niej wrócił?

Dowiedziałem się o tym niespodziewanie. Szedłem właśnie spać przed meczem z Kędzierzynem i dowiedziałem się, że jest taka możliwość. Wiadomo, starałem się o tym nie myśleć, chciałem skupić się na grze, ale było ciężko, cały czas miałem tę myśl o Resovii gdzieś z tyłu głowy. Wszystkie sprawy papierkowe między klubami zostały sfinalizowane i jestem. Bardzo się cieszę.

W dalszej części rozmowy Łukasz Kozub mówi m. in. o:

 • najbliższym meczu Asseco Resovii w Radomiu
 • szansach rzeszowskiego zespołu na pierwszą szóstkę
Pozostało jeszcze 52% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.