Marek Bluj

Młody rozgrywający Asseco Resovii, Łukasz Kozub przyznaje, że jego zespół teraz powinien skupić się na jak najlepszej grze

Łukasz Kozub bardzo się cieszy z powrotu do Resovii Fot. Krzysztof Kapica Łukasz Kozub bardzo się cieszy z powrotu do Resovii
Marek Bluj

W czwartek siatkarze Asseco Resovii w meczu 13. kolejki zmierzą się w Radomiu ze świetnie spisującą się drużyną Cerradu Czarnych Radom. To będzie trzeci mecz w resoviakich barwach po powrocie do Rzeszowa Łukasza Kozuba. Najprawdopodobniej młody rozgrywający wybiegnie przeciwko faworyzowanym „wojskowym” o 20.30 w pierwszej szóstce.

Jak się czujesz ponownie w Asseco Resovii?

Fajny powrót. Taki bardzo nieoczekiwany, ale bardzo się cieszę, że znów znalazłem się tutaj. Fajnie, że kluby się dogadały i teraz skupiam się tylko wyłącznie na Asseco Resovii. Bardzo fajnie jest grać w domu, zwłaszcza że to jest klub, który zawsze był w moim sercu i jestem naprawdę bardzo szczęśliwy, że tutaj wróciłem. Teraz trzeba tylko udowadniać swoją wartość, ciężko trenować i dobrze , jak najlepiej grać.

Byłeś mocno zaskoczony, jak usłyszałeś, że Resovia chce żebyś do niej wrócił?

Dowiedziałem się o tym niespodziewanie. Szedłem właśnie spać przed meczem z Kędzierzynem i dowiedziałem się, że jest taka możliwość. Wiadomo, starałem się o tym nie myśleć, chciałem skupić się na grze, ale było ciężko, cały czas miałem tę myśl o Resovii gdzieś z tyłu głowy. Wszystkie sprawy papierkowe między klubami zostały sfinalizowane i jestem. Bardzo się cieszę.

W dalszej części rozmowy Łukasz Kozub mówi m. in. o:

 • najbliższym meczu Asseco Resovii w Radomiu
 • szansach rzeszowskiego zespołu na pierwszą szóstkę
Pozostało jeszcze 52% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marek Bluj

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.