Mieszkaniec Stalowej Woli obejrzał na filmie, jak złodzieje kradną mu rowery

Czytaj dalej
Marlena Bogdan

Mieszkaniec Stalowej Woli obejrzał na filmie, jak złodzieje kradną mu rowery

Marlena Bogdan

Mieszkaniec Stalowej Woli obejrzał na filmie jak dwóch nieznanych sprawców, kradnie rower jemu i jego żonie. Jeden odnalazł... na ukraińskim serwisie ogłoszeniowym.

Od pana Pawła, mieszkańca Stalowej Woli dostaliśmy film z monitoringu, na którym widać jak dwaj mężczyźni kradną jemu i jego żonie rowery.

– Nagrania pochodzą z kamer, które zamontowane są przed klatką schodową i na samej klatce schodowej w bloku – tłumaczy Paweł.

Na filmie widać dwóch mężczyzn. Jest tuż przed północą, gdy pierwszy raz wchodzą do klatki w bloku, w którym mieszka Paweł. Kilka sekund zajmuje im otwarcie zamka drzwi wejściowych do bloku. W bloku jest domofon. Obchodzą piętra i wychodzą. Film pokazuje jak przechodzą pod kamerami. Jeden z nich nawet nie zadaje sobie trudu, żeby w kamerę nie patrzeć. Drugi uważa, żeby głowę mieć pochyloną nisko. Wracają około 1 w nocy. Tym razem obaj uważają, żeby kamera nie zarejestrowała ich twarzy. I tym razem wynoszą z klatki dwa rowery. Pana Pawła i jego żony.

– Wygląda to tak, jakby najpierw się rozglądali, a potem wrócili po konkretne rzeczy – tłumaczy nasz Czytelnik. – Film udostępniłem policji a rower żony odnaleźliśmy na ukraińskim serwisie ogłoszeniowym. Można go kupić za połowę jego ceny. Czekam kiedy mój pojawi się na podobnym portalu.

– dodaje.

Tylko w tym roku w powiecie stalowowolskim skradziony już 13 jednośladów. Dla porównania w Mielcu znikły cztery, a w Jarosławiu ani jeden. Na Podkarpaciu w sumie 25.

W dalszej części artykułu przeczytasz jak sprawę komentuje policja.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marlena Bogdan

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.