Jarosław Miłkowski

Mieszkańcy ul. Koralowej w Gorzowie mają dość! Już kilkanaście lat czekają na drogę

- Tak wygląda ulica w pobliżu ul. Srebrnej - napisała do nas pani Anita i przesłała zdjęcie ul. Koralowej. Jak nas informuje gorzowianka, warunki na Fot. Czytelnik - Tak wygląda ulica w pobliżu ul. Srebrnej - napisała do nas pani Anita i przesłała zdjęcie ul. Koralowej. Jak nas informuje gorzowianka, warunki na ulicy nie poprawiły się od kilkunastu lat.
Jarosław Miłkowski

- W innych miastach najpierw robi się drogi, zanim ludzie się wprowadzą. U nas jest inaczej - napisała do nas Czytelniczka z ul. Koralowej.

- To skandal! Ta droga wygląda tak samo, jak 15 lat temu, gdy tu zamieszkaliśmy. Teraz, gdy odwiedzam mieszkających tu rodziców, nie mogę uwierzyć, że to nadal tak wygląda. Nie wspomnę o gościach, którzy przyjeżdżają z innych miast. Komentują, że u nich w mieście drogi robi się zanim ludzie wprowadzą się do nowych budynków – napisała do nas jedna z Czytelniczek, pani Anita.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • W którym roku urzędnicy obiecali zrobienie drogi?
 • Dlaczego w tej części miasta wciąż nie ma dróg asfaltowych?
 • Czy ul. Koralowa będzie zrobiona w 2018 r.?
Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.