Miałam dużo szczęścia. Wygrałam 2000 złotych w loterii „Nowin”

Czytaj dalej
Fot. Ewa Hemerling
Urszula Sobol

Miałam dużo szczęścia. Wygrałam 2000 złotych w loterii „Nowin”

Urszula Sobol

Bożena Miąsik - Kaszuba z Rzeszowa wygrała nagrodę 2000 zł podczas głównego losowania, w trwającej od grudnia 2018 roku loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Do naszej laureatki zadzwoniliśmy bezpośrednio po losowaniu. Kilka dni później pani Bożena pojawiła się w redakcji Nowin po odbiór nagrody.

- Bardzo się cieszę, że wygrałam gotówkę w loterii Nowin - z uśmiechem mówi Bożena Miąsik Kaszuba. - Owszem, pamiętałam o głównym losowaniu nagród, ale nie spodziewałam się, że to ja będę miała tyle szczęścia. Tam było mnóstwo kopert i wśród nich mój zestaw okazał się szczęśliwy - opowiada nasza laureatka.

Stała i wierna Czytelniczka Nowin

Pani Bożena grała we wszystkich edycjach loterii, a w jej domu Nowiny goszczą każdego dnia. - Gram w loterii od samego początku. Z rodziną kupujemy Nowiny, a czasami nawet prenumerujemy. W loterię zaangażowana była również moja mama i tata - wyznaje nasza laureatka. - Gazetę czytam od pierwszej do ostatniej strony. Interesują mnie wiadomości z regionu, kraju, a także ze świata. Lubię też czytać strony kulinarne. Zawsze można coś ciekawego podpatrzeć. Nie wyobrażam sobie dnia bez Nowin.

2000 złotych to piękna nagroda

Nasza laureatka nie jest jeszcze pewna, na co przeznaczy wygraną gotówkę.

- Budujemy dom i gotówka na pewno się przyda - dodaje z uśmiechem pani Bożena. I zapewnia, że jeśli ruszy kolejna edycja loterii „Mieszkanie za czytanie”, będzie grać dalej.

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.