Mateusz Masłowski: To miłe jak porównują mnie do Krzysztofa Ignaczaka, ale daleko mi do niego

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Łukasz Pado

Mateusz Masłowski: To miłe jak porównują mnie do Krzysztofa Ignaczaka, ale daleko mi do niego

Łukasz Pado

- Na wakacjach lubię pograć z Tichackiem w tenisa - mówi Mateusz Masłowski, siatkarz Asseco Resovii. W 58. Plebiscycie Sportowym Nowin zajął drugie miejsce wśród najlepszych sportowców Podkarpacia za 2017 rok.

W 58. Plebiscycie Sportowym Nowin zająłeś drugie miejsce. Podobno nie lubisz być drugi, bo to tak jak pierwszy przegrany...

Każda nagroda cieszy, każdy chce wygrać, jak też, ale się nie udało, trudo tak bywa. Zajęcie jednak miejsca w dziesiątce każdego plebiscytu to sukces, to jest fajne i to jest poniekąd to do czego sportowcy dążą.

W dalszej części wywiadu o:

- porównywaniu Mateusza do Krzysztofa Ignaczaka

- porażce z Adelą Helić i kibicowaniu drużynie siatkarek

- Trudnym początku nowego roku dla Asseco Resovii

- miłości do tenisa ziemnego

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.