Marek Bluj

Mateusz Masłowski, libero Asseco Resovii przyznaje, że chce z kolegami wygrać z Onico Warszawa i odgryźć się za zeszłoroczne porażki

Mateusz Masłowski to niezwykle ambitny i waleczny zawodnik, który z każdym sezonem jest coraz lepszy na swojej pozycji Fot. Krzysztof Kapica Mateusz Masłowski to niezwykle ambitny i waleczny zawodnik, który z każdym sezonem jest coraz lepszy na swojej pozycji
Marek Bluj

Asseco Resovia ma za sobą nieudaną inaugurację w Zawierciu, a przed sobą mecz z Onico Warszawa. W zeszłym sezonie rzeszowianie przegrali z nimi dwukrotnie. Mateusz Masłowski przyznaje, że bardzo chcą, by w środę zła karta się odwróciła.

- Szkoda nam meczu w Zawierciu, ponieważ byliśmy bardzo blisko wygranej. W tie-breaku mieliśmy ogromną przewagę. Wiadomo, pierwszy mecz jest zawsze ciężki, zwłaszcza w tej wspaniałej hali, w której jest fantastyczna atmosfera, gdzie kibice tak mocno żyją siatkówką. Musimy przyjąć tę porażkę na klatę i postarać się o punkty w kolejnym spotkaniu - mówi Mateusz Masłowski, libero Asseco Resovii, która na inaugurację sezonu przegrała z Wartą 2:3.

Gorąca atmosfera w Zawierciu poniosła Wartę do zwycięstwa. Ciężko się tam gra?

Sama atmosfera tylko pomaga. Każdemu zawodnikowi, przy takim dopingu, w takich warunkach, gra się tylko i wyłącznie przyjemnie. W tie-breaku na zagrywkę wszedł Kamil Semeniuk, wykonał serię kilku świetnych zagrywek, a nam się akurat przydarzyła niefortunna seria w tym kluczowym momencie meczu, dlatego ta porażka tym bardziej boli. Próbowaliśmy wszystkiego, nie udało się. Zobaczymy co będzie dalej, jak to będzie w środowym, bardzo ciężkim meczu z Warszawą w naszej hali. Na pewno czeka nas bardzo trudna przeprawa.

W dalszej części treści Mateusz Masłowski mówi m. in. o:

 • pojedynku z Onico Warszawa
 • tegorocznym składzie Asseco Resovii
Pozostało jeszcze 60% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.