Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Paulina Błaszkiewicz

Martyna z wielkim darem. Czy wygra "The Voice of Poland"?

Martyna z wielkim darem. Czy wygra "The Voice of Poland"? Fot. Facebook.com
Paulina Błaszkiewicz

Martyna Pawłowska jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu i Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Swoim głosem urzekła Andrzeja Piasecznego.

„Masz jeden wielki dar. Jak człowiek zamyka oczy, to zabierasz go w swoją przestrzeń”- powiedział Michał Szpak po występie Martyny Pawłowskiej na „przesłuchaniach w ciemno” w programie „ The Voice of Poland”.

W drużynie „Piaska”

Pierwszym jurorem, który odwrócił się w trakcie piosenki „Sign Of The Times” wybranej przez Martynę był jednak Andrzej „Piasek” Piaseczny i to właśnie w jego drużynie znalazła się związana z naszym miastem wokalistka.

- „To było kosmiczne doświadczenie. Jeśli uda ci się ze mną dojść do finału, ten Fryderyk będzie twój. Powiem ci coś ważniejszego. Dostać cudzego, to jest żadna sprawa. Dam ci go wtedy z nadzieją, że to będzie pierwszy twój”- powiedział Andrzej Piaseczny.

O tym, czy Martyna Pawłowska z Młyńca k. Torunia znajdzie się w finale popularnego programu przekonamy się już niebawem. Przy tej okazji warto przypomnieć, że Andrzej Piaseczny dotarł do finału jednej z poprzednich edycji programu z Williamem Prestigiacomo, Włochem mieszkającym w Toruniu.

Martyna śpiewa zupełnie inaczej niż William, ale talentu jej nie brakuje, o czym widzowie mogli przekonać się w trakcie przesłuchań w ciemno jak również odcinka pt. „Bitwy”. Wokalistka śpiewa od dziecka. Rodzice, gdy tylko zauważyli u córki talent wokalny, zapisali ją na prywatne lekcje śpiewu. Dziś Martyna jest wykształconym muzykiem. Ukończyła dyrygenturę oraz wydział wokalny Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Od trzech lat mieszka w Warszawie. Tam ma większe możliwości rozwoju.

Pozostało jeszcze 47% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paulina Błaszkiewicz

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.