Marek Karbarz: Najwyższy czas na swojego trenera w reprezentacji Polski

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Łukasz Pado

Marek Karbarz: Najwyższy czas na swojego trenera w reprezentacji Polski

Łukasz Pado

- Widać, że mamy na Podkarpaciu wysportowaną i dorodną młodzież – mówi Marek Karbarz, były mistrz świata i mistrz olimpijski w siatkówce. Gość specjalny 58 Plebiscytu Sportowego Nowin.

Podoba się panu najlepsza dziesiątka 58 Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Podkarpacia? Patrząc na dwa pierwsze miejsca: Adela Helić - siatkarka i Mateusz Masłowski - siatkarz, to powinna...
Podoba i nie tylko z tego powodu, że dwa pierwsze miejsca przypadły reprezentantom siatkówki. Widać, że mamy wysportowaną i dorodną młodzież. Z czego się tylko cieszyć. A to, że dwa pierwsze miejsca przypadły dla siatkówki to szczególna radość, przynajmniej dla mnie.

W rozmowie przeczytasz:

- o tym jak siatkarki przegoniły siatkarzy

- wychowankach w Asseco Resovii

- kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.