Marek Karbarz: Najwyższy czas na swojego trenera w reprezentacji Polski

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Łukasz Pado

Marek Karbarz: Najwyższy czas na swojego trenera w reprezentacji Polski

Łukasz Pado

- Widać, że mamy na Podkarpaciu wysportowaną i dorodną młodzież – mówi Marek Karbarz, były mistrz świata i mistrz olimpijski w siatkówce. Gość specjalny 58 Plebiscytu Sportowego Nowin.

Podoba się panu najlepsza dziesiątka 58 Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Podkarpacia? Patrząc na dwa pierwsze miejsca: Adela Helić - siatkarka i Mateusz Masłowski - siatkarz, to powinna...
Podoba i nie tylko z tego powodu, że dwa pierwsze miejsca przypadły reprezentantom siatkówki. Widać, że mamy wysportowaną i dorodną młodzież. Z czego się tylko cieszyć. A to, że dwa pierwsze miejsca przypadły dla siatkówki to szczególna radość, przynajmniej dla mnie.

W rozmowie przeczytasz:

- o tym jak siatkarki przegoniły siatkarzy

- wychowankach w Asseco Resovii

- kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.