Marek Bluj

Marcin Komenda, rozgrywający Asseco Resovii i reprezentacji Polski o Lidze Narodów, grze w Chinach, zatruciu i reprezentacyjnych planach

Marcin Komenda w walce na siatce z Dai Qingyao w wygranym 3:0 meczu z Chinami w Ningbo Fot. FIVB.ORG Marcin Komenda w walce na siatce z Dai Qingyao w wygranym 3:0 meczu z Chinami w Ningbo
Marek Bluj

Polscy siatkarze w piątek meczem z Rosją w Iranie zainaugurują trzeci turniej Ligi Narodów. W poprzednim, w chińskim Ningbo w pierwszym spotkaniu przegrali z Francuzami 1:3 oraz pokonali Bułgarów 3:1 i Chińczyków 3:0. - Wrażenia z Chin są tylko pozytywne. Uważam, że pokazaliśmy się z dobrej strony - mówi Marcin Komenda, rozgrywający Asseco Resovii i reprezentacji Polski.

Zagrałeś w meczach z Francją i Chinami w wyjściowym składzie.
Na temat tego turnieju mogę się wypowiadać tylko w samych superlatywach. Otrzymałem od trenera szansę występu w dwóch meczach na pełnym dystansie. Jest to dla mnie świetna sprawa i cenne doświadczenie. Cieszę się, że miałem taką możliwość. Uważam że da mi to dużo w kontekście kolejnych spotkaniach i wyzwań. Mam nadzieję, że będzie tak dalej, że nadal - jako drużyna i indywidualnie - będziemy szli w górę.

Wszyscy cię chwalili. Też jesteś zadowolony?
Zawsze może być lepiej, ale także zawsze może być gorzej. Jestem zadowolony, ale też twardo stąpam po ziemi. Wiem jakie błędy popełniłem spotkaniach, co mogłem zrobić lepiej. Analizowałem swoją grę, postaram się wyciągnąć wnioski, aby wkolejnych spotkaniach, jeśli dostanę w nich szanse występu, eliminować błędy, pepelniać icj jak najmniej. Myślę także, że miałem też dobre akcje, ale przede wszystkim patrzę na te niekoniecznie dobre, bo tylko tak mogę się rozwijać.

W dalszej części rozmowy przeczytasz m.in. o:

 • rozmowach z Vitalem Heynenem
 • rotowaniu składem
 • turnieju w Iranie
Pozostało jeszcze 62% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.