Artur Drożdżak

Manipulatorka. 14-latka wymyśliła gwałt, bo chciała zaistnieć

Manipulatorka. 14-latka wymyśliła gwałt, bo chciała zaistnieć Fot. Artur Drożdżak
Artur Drożdżak

Jarosław D. wykorzystał mnie seksualnie, gdy byliśmy w lesie - Ola powiedziała koleżance. Pomówiony żonaty mężczyzna cztery lata czekał, aby sąd uniewinnił go od zarzutu gwałtu na 14-latce.

Ola to niezłe ziółko. Nie ma jeszcze 15 lat, szczupła, blondynka. W okresie dojrzewania pokazała, że jest zdolna do wielu niegodnych rzeczy.

Wychowywała ją matka, sama, w niewielkiej miejscowości na północ od Krakowa. Ola miała rodzicielkę za niezbyt rozgarniętą życiowo i dlatego osobiście postanowiła pokierować swoim życiem i to metodą prób i błędów. Tych ostatnich było niemało.

Skoncentrowała się na zdobywaniu doświadczeń z piciem alkoholu, zażywaniem narkotyków i dopalaczy. Podjęła też śmiałe próby kontaktów seksualnych z dojrzałymi mężczyznami, bo rówieśnicy ją nudzili. Nie miała problemu ze znalezieniem chętnych do seksu, choć miała nieco ponad 14 lat.

Ucieczki po drabinie

Gdy matka zorientowała się, że córka schodzi na złą drogę, było już za późno. Anna kategorycznie żądała, by córka była codziennie w domu przed godziną 19. Ola stosowała się do nakazu, powiedzmy, w zakresie ograniczonym. Czasem wcale nie wracała na noc.

Zdarzało się, że zjawiała się około 18, ale gdy matka szła spać, to przed północą Ola uciekała przez okno po drabinie. Nikt nie wiedział, gdzie znikała. Zaczęły się wagary w szkole i musiała powtarzać drugą klasę gimnazjum. Brak postępów w nauce? Ola miała inne rzeczy na głowie, szkołą się nie przejmowała.

W dalszej części tekstu przeczytasz o tym, jak wyglądała wersja wydarzeń przedstawiona przez Olę.

 

Pozostało jeszcze 80% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Artur Drożdżak

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

misiekle

Gimbaza się bawi i robi krzywdę nie tylko sobie, ale przede wszystkim innym - rodzinie, znajomym i nieznajomym.

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.