Mama, tata i wujek bawią się i palą na domówce, a noworodek w leżaczku patrzy na towarzystwo

Czytaj dalej
Fot. Paweł F. Matysiak/Zdjęcie ilustracyjne
pio

Mama, tata i wujek bawią się i palą na domówce, a noworodek w leżaczku patrzy na towarzystwo

pio

Mama z tatą bawią się i palą, a malutkie dziecko w leżaczku patrzy na nich - wszystko widać na filmiku, który od środy podbija internet.

Na kanapie siedzi kobieta. Dwóch mężczyzn kręci się po pokoju. Ona to matka kilkutygodniowego dziecka. Jeden z mężczyzn jest jego ojcem. Drugi, jak ustaliła „Pomorska”, to kuzyn. Nagrali, jak się bawią. Mężczyzna w bluzie z kapturem rapuje przed kamerką i wymachuje zapalniczką. Wypuszcza dym papierosowy. Matka dziecka też zaciąga się papierosem. Na noworodka nikt nie zwraca uwagi, ale on zwraca uwagę na otoczenie.

Filmik pt. „Jarasz dużo dasz radę byku” dopiero w połowie bieżącego tygodnia ujrzał światło dzienne, chociaż powstał 6 lat temu. Nie wiadomo, kto go wstawił, ale wiadomo, że od środy nagranie obejrzano kilkadziesiąt tysięcy razy. Są tysiące udostępnień. I tysiące negatywnych komentarzy. Fala hejtu skierowana jest na rodziców chłopczyka.

Internauci dzwonią też do ośrodka pomocy społecznej w Chełmży, bo „bohaterowie” filmiku szybko zostali przez nich zidentyfikowani. Okazuje się, że rodzice stąd pochodzą. Rozstali się, a chłopiec ma 6 lat, ale mimo upływu lat, sprawa jest aktualna. - Wyjaśniamy ją - mówią kierowniczka MOPS oraz tamtejsza policja.

Z „bohaterami” nagrania nie ma kontaktu. Do taty chłopca nie można dotrzeć. - Przebywa w areszcie w Toruniu. Znęcał się nade mną - informuje nas jego żona. Kobieta rozstała się z nim i wyprowadziła, lecz fala hejtu dotyka także jej.

Czy policja i MOPS zareagowali w związku z tym nagraniem? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

pio

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.