Maja Tokarska z Developresu Rzeszów: W lidze sa cztery zespoły, które są dla nas niewygodne

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Maja Tokarska z Developresu Rzeszów: W lidze sa cztery zespoły, które są dla nas niewygodne

Łukasz Pado

- Niedługo gramy u siebie z Chemikiem, może padnie kolejny rekord publiczności – mówi Maja Tokarska, siatkarka Developresu Rzeszów. Popularne “Rysice” uległy u siebie Budowlanym Łódź 2:3. Na trybunach zasiadło ponad 3000 widzów, co jest rekordem na meczach Developresu.

Byłyście bardzo blisko pokonania Budowlanych Łódź u siebie. Jedna piłka i pewnie cieszyłybyście się z wygranej 3:1, a tak macie tylko 1 punkt...
Jest mi bardzo smutno, bo kolejny raz byłyśmy bardzo blisko wygrania z Budowlanymi, bo identyczna sytuacja miała miejsce w Łodzi. Powinnyśmy wygrać za trzy punkty, ale znów to się nie stało. To nie koniec sezonu jednak, mamy jeszcze play-offy i mam nadzieję, że tam ich dopadniemy.

W dalszej części rozmowy z Mają Tokarską o:

- rekordzie publiczności na meczu kobiet na Podpromiu.

- formie siatkarki

- Najbliższych rywalach i Pucharze Polski

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.