Maja Sablewska: „brzydkie kaczątko” polskiego show-biznesu

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Jakubowski
Paweł Gzyl

Maja Sablewska: „brzydkie kaczątko” polskiego show-biznesu

Paweł Gzyl

Kiedyś miała grube okulary, nosiła aparat korekcyjny na zębach i ubierała się w szerokie bluzy. Gdy została agentką polskich gwiazd, zadbała o siebie. Pokonała liczne kompleksy i zamieniła się w piękną i pewną siebie kobietę. Dziś jest jedną z gwiazd telewizji.

To właśnie ona ma największy wpływ na to, jak wyglądają dziś Polki i Polacy. A wszystko to za sprawą kolejnych programów, w których pomaga nam rozwiązywać modowe dylematy i zmieniać wizerunek. Teraz to nadawany od roku „SOS. Sablewska od stylu”, który gromadzi przed telewizorami miliony widzów.

- Moda zaczyna się pod ubraniem, w głowie. Jeśli tam nie zrobimy porządku, żadne ciuchy nie pomogą. Jeszcze kilkanaście lat temu sama walczyłam z kompleksami, dlatego potrafię zrozumieć kobiety. Mimo że nie mam wykształcenia w zakresie psychologii, które według niektórych jest niezbędne, mam coś zupełnie innego i to równie ważnego - znam problemy z samooceną z doświadczenia, więc wiem, jak je rozwiązywać - deklaruje w serwisie Boska.

Jej tata pracował na kolei jako maszynista, a mama była sekretarką w spółdzielni niewidomych. Mieszkali w Sosnowcu - i tam wychowywali Maję i jej młodszą siostrę. Największy wpływ na starszą z dziewczynek mieli jednak nie rodzice, ale dziadek Kazik. To on zaszczepił małej Mai przekonanie, że warto walczyć o swoje marzenia.

W dalszej części tekstu:

 • jak wyglądało dzieciństwo Mai Sablewskiej i z jakimi problemami musiała się zmierzyć
 • jak rozpoczęła się jej kariera

 

 

 

Pozostało jeszcze 80% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.