Magistrat nie daje nadziei Czarnym Słupsk na pomoc

Czytaj dalej
Zbigniew Marecki

Magistrat nie daje nadziei Czarnym Słupsk na pomoc

Zbigniew Marecki

- Nie możemy być pogotowiem ratunkowym - powiedziała wczoraj wiceprezydent Słupska, nawiązując do sprawy klubu

Choć wtorkowa konferencja prasowa była poświęcona przede wszystkim najbliższym planom magistratu i jego jednostek, to na koniec Krystyna Danilecka-Wojewódzka, zastępca prezydenta, nawiązała do poniedziałkowej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Słupsku, która była poświęcona problemom klubu sportowego Czarni i ewentualnej pomocy finansowej dla niego ze strony władz miasta.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Marecki

Jestem dziennikarzem "Głosu Pomorza". Mieszkam w Słupsku. Zajmuję się codziennymi sprawami mieszkańców Słupska i regionu słupskiego. Interesują mnie ludzie, życie społeczne i polityczne, gospodarka, samorząd i historia regionalna.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.