Anna Janik

Ma 51 lat i 8 dzieci. Oto aktywna mama z Rzeszowa, która zaraża swoją pasją. Za wzór stawia ją Ewa Chodakowska

Iwona Materna wiele razy miała okazję spotkać się z Ewą Chodakowską Fot. Archiwum prywatne Iwona Materna wiele razy miała okazję spotkać się z Ewą Chodakowską
Anna Janik

Iwona Materna z Rzeszowa pracuje jako stomatolog, wychowuje 8 dzieci, a po godzinach ostro ćwiczy. Swą determinacją zachwyciła najsłynniejszą trenerkę fitness w Polsce. Zdjęcie Iwony Materny znalazło się na okładce magazynu „Be Active”.

Kiedy Iwona Materna mówi nowo poznanej osobie, ile ma lat, reakcja zawsze jest taka sama: zachwyt pomieszany z ogromnym zdziwieniem. Nie inaczej było, kiedy miała okazję po raz pierwszy opowiedzieć o sobie Ewie Chodakowskiej. Na tygodniowy wyjazd w ramach „Metamorfoz” zdecydowała się w ubiegłym roku.

- Od tego się wszystko zaczęło. Pierwszego wieczora, kiedy z innymi paniami siedziałyśmy w kółku, opowiadając o sobie, wywołałam konsternację - uśmiecha się Iwona Materna. - Pytały mnie, czy te 8 dzieci to mam z tym samym mężem, a może trafiły nam się bliźniaki. A mina Ewy, kiedy powiedziałam, że przyjechałam zawalczyć ze swoją starością, była bezcenna. Nie mogła uwierzyć, że mam 50 lat i tyle dzieci - śmieje się rzeszowianka.

W dalszej części przeczytasz:

 • Co ją skłoniło, by wziąć się za siebie
 • Jak trafiła na okładke "Be active"
 • Historia Iwony Materny to jedna z wielu przemian, jakie przechodzą kobiety ćwiczące z Ewą Chodkawską. W czym tkwi sekret treningów Ewy? Jak udaje jej się namówić do regularnych ćwiczeń tysiące kobiet w kraju?
Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Anna Janik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.