Łukasz Zjawiński, napastnik 2-ligowej Stali Stalowa Wola: Zaznaczyłem swoją obecność na 2-ligowych boiskach

Czytaj dalej
Fot. fot. Waldemar Mazgaj
Waldemar Mazgaj

Łukasz Zjawiński, napastnik 2-ligowej Stali Stalowa Wola: Zaznaczyłem swoją obecność na 2-ligowych boiskach

Waldemar Mazgaj

- Wybrałem Stalową Wolę, bo uważam, że tutaj mogę się najlepiej rozwinąć - mówi Łukasz Zjawiński, napastnik 2-ligowej Stali, który latem trafił do „hutniczego” miasta z Legii Warszawa, a w debiucie strzelił honorową bramkę w derbach z Apklan Resovią (1:3).

Jak to było z tym golem dla Stali bo niektórzy mówią, że to samobój bramkarza, inni, że strzelił go Piotr Witasik, a nie ty?…

Było zamieszanie, na pewno Piotrek uderzył piłkę, a jeszcze ją dotknąłem głową, takim delikatnym ruchem zmieniającym kierunek. Bramkarz też tak naprawdę troszeczkę mi przy tym pomógł, ale wydaje mi się, że to mój gol.

To był twój pierwszy kontakt z piłką, takie wejście smoka…

No tak (śmiech). Długo czekaliśmy, więc na pewno cieszy mnie ta bramka. Jestem młodym graczem i fajnie, że szybko udało mi się zaznaczyć swoją obecność na 2-ligowych boiskach. Choć wiadomo, że lepiej by to wyglądało, gdybyśmy wygrali. Ja też lepiej bym się z tym czuł.

Jak się pan czuje w Stalowej Woli, gdzie przeniósł się pan ze stolicy. Trudny przeskok?

W dalszej części wywiadu przeczytasz m.in.:

 • "Pochodzę z jeszcze mniejszego miasteczka, z Pszczyny na Śląsku, więc ja się z tym wszystkim oswoiłem naprawdę szybko"
 • "Widziałem już kilka meczów „Stalówki” w 2 lidze, widziałem jak grają piłką i spodobała mi się ta perspektywa"
Pozostało jeszcze 71% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Waldemar Mazgaj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.