Waldemar Mazgaj

Ludowy Klub Sportowy Iskra Zgłobień chciałby w przyszłym roku wywalczyć awans. Wtedy bowiem będzie obchodził 45-lecie istnienia

Ludowy Klub Sportowy Iskra Zgłobień chciałby w przyszłym roku wywalczyć awans. Wtedy bowiem będzie obchodził 45-lecie istnienia Fot. klubowy facebook
Waldemar Mazgaj

W przyszłym roku Ludowy Klub Sportowy Iskra Zgłobień (gmina Boguchwała) będzie obchodził 45-lecie istnienia. Niektórzy z Zgłobniu mówią wprost: chcemy awansu na jubileusz.

- Przez kilka lat nasz klub występował na piątym szczeblu rozgrywkowym i wychował wielu piłkarzy, którzy pojawiali się później na boiskach w wyższych ligach - przypomina Sławomir Sendecki, piłkarz i działacz Iskry.

W Zgłobniu zmiany zaczęły się po sezonie 2015/16. - Gdy po raz kolejny spadliśmy do B-klasy doszło do zmian. Misję odbudowywania zespołu powierzyliśmy nowemu trenerowi, którym został Jaromir Kocot. To człowiek posiadający duże doświadczenie trenerskie i piłkarskie. Już po roku pracy udało się wywalczyć awans - dodaje Sendecki, który opowiada, jak beniaminek walczył w poprzednim sezonie: - Rundę jesienną zakończyliśmy na przedostatnim miejscu w tabeli i prawdę mówiąc mieliśmy niewielkie szanse na utrzymanie. Wiosną zyskaliśmy jednak nową jakość.

- Zbudowaliśmy solidny zespół, którego liderem był doświadczony snajper Tomasz Pietrasiewicz (w 10 meczach rundy zdobył 17 bramek - przyp. red.). Po drodze musieliśmy ominąć wiele przeszkód i poważnych kontuzji. Dwóch graczy doznało poważnych urazów głowy i przeszło operację. Mimo tego, ambitna walka sprawiła, że w ostatnich kolejkach zapewniliśmy sobie utrzymanie.

W dalszej części tekstu m. in. o:

 • znanych zawodnikach występujących w Iskrze
 • budowie kadry na nowy sezon
Pozostało jeszcze 60% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Waldemar Mazgaj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.