Lorenzo Micelli, trener roku 58. plebiscytu Nowin: To nagroda nie tylko dla mnie, ale także dla klubu

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Michał Czajka

Lorenzo Micelli, trener roku 58. plebiscytu Nowin: To nagroda nie tylko dla mnie, ale także dla klubu

Michał Czajka

- Chciałbym, aby ten rok nie był gorszy od poprzedniego - powiedział Lorenzo Micelli, trener Developresu Rzeszów, wybrany na trenera roku w 58. plebiscycie Nowin.

Jak się pan czuje jako trener roku?
To nagroda nie tylko dla mnie, ale także dla klubu. Jest to wielki zaszczyt dla nas, bo widać, że klub idzie we właściwą stronę i dziewczęta również. Widać także, że nie tylko wynik jest ważny, ale także poziom drużyny. Jestem bardzo dumny z nagrody, ale nie jest ona tylko dla mnie - przyszła z wielu stron. Nie wygrałem nic sam. W sporcie jest drużyna, grupa i to jest sukces każdego.

Jest pan zaskoczony?
To nie jest łatwe pytanie (śmiech). Moja kariera trwa jakieś 20 lat i miałem trochę sukcesów. Twardo stąpam jednak po ziemi, nie bujam w obłokach. Znam moją pracę. Jeśli mam wokół siebie właściwe osoby, które mogą mi pomóc i słuchać moich wskazówek, to mogę walczyć o sukcesy i jakieś trofea.

Kiedy odbierał pan nagrodę powiedział pan, że czuje się w Delevopresie jak w rodzinie. Jest pan ojcem dla tej rodziny?
Myślę, że tak. Obok mnie jest także inny ojciec, bo ja nie jestem jedynym. Jednak drużyna - zawodniczki, cały sztab muszą żyć jak rodzina. Pracujemy, żyjemy ze sobą praktycznie 24 godziny na dobę. Muszą być oczywiście też zasady. Każdy musi robić coś dla drugiego. Czasami trzeba się poświęcić. Kiedy wykonujemy dobrą robotę, w rodzinie jest wszystko dobrze. Jednak kiedy idzie gorzej, ojciec musi też czasami być zły i ja też taki bywam (śmiech).

W dalszej części rozmowy przeczytasz m.in. o:

 • Presji
 • Łączeniu rozgrywek ligowych z Ligą Mistrzyń
Pozostało jeszcze 56% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Michał Czajka

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.