Marek Bluj

Libero Asseco Resovii, Mateusz Masłowski przyznaje, że razem z kolegami wciąż wierzy w awans do pierwszej szóstki

- Wszystko w naszych rękach - mówi Mateusz Masłowski Fot. Krzysztof Kapica - Wszystko w naszych rękach - mówi Mateusz Masłowski
Marek Bluj

Zwycięstwo 3:0 z niepokonaną wcześniej Zaksą Kędzierzyn Koźle, i to na jej boisku, a przede wszystkim bardzo dobra gra Asseco Resovii zrobiła duże wrażenie na ekspertach i kibicach. - Jeszcze nie udało nam się przegrać w Kędzierzynie - żartuje Mateusz Masłowski, libero rzeszowskiego zespołu.

Macie patent na kędzierzynian czy co?

Fantastyczna historia i sprawa. Po meczu żartowaliśmy sobie z Thibo Rossardem i paroma innymi chłopakami, którzy dłużej grają w naszym zespole, że jeszcze nie udało nam się przegrać w Kędzierzynie. Drugi raz z rzędu powstrzymaliśmy zwycięską serię Zaksy. Oczywiście, cieszymy się, choć ten mecz tak naprawdę niczego nie zmienia, nie dostaniemy za niego dodatkowych punktów, ale na pewno nasze morale po tym zwycięstwie wzrosło.

Praktycznie od początku spotkania zapędziliście faworyzowanych gospodarzy do narożnika. Co o tym głównie zadecydowało?

Myślę, że złożył się na to tak zwany całokształt, czyli nasza dobra gra. Bez wątpienia nasza drużyna świetnie spisała się w bloku, bardzo dobrze zagrywaliśmy, utrzymaliśmy przyjęcie. Trudno wskazać tylko jeden element. Po prostu graliśmy mądrą, odpowiedzialną siatkówkę.

W dalszej części rozmowy Mateusz Masłowski mówi m. in. o:

 • najbliższym meczu rzeszowskiej drużyny
 • emocjach podczas meczu z Zaksą
Pozostało jeszcze 67% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.