Leszno: Zaatakował dziewczynę maczetą. Bartosz K. twierdzi, że maczeta to sprzęt ogrodniczy i nie chciał zabić

Czytaj dalej
Fot. LUCA
Łukasz Cieśla

Leszno: Zaatakował dziewczynę maczetą. Bartosz K. twierdzi, że maczeta to sprzęt ogrodniczy i nie chciał zabić

Łukasz Cieśla

Bartosz K. w Lesznie zaatakował swoją dziewczynę maczetą. Do zdarzenia doszło 27 stycznia ubiegłego roku. W poniedziałek w poznańskim sądzie rozpoczął się proces za atak maczetą. Oskarżony tłumaczył, że woził maczetę w samochodzie, bo „to sprzęt ogrodniczy”. A dziewczynę zaatakował, bo „się na nią wkurzył”. Przestał uderzać, bo uznał, że jednak tak nie wolno, że uderzanie maczetą to bestialstwo.

Bartosz K. został oskarżony nie tylko o zaatakowanie maczetą swojej dziewczyny Marzeny i usiłowanie zabójstwa. 27 stycznia ubiegłego roku znajdował się ponadto pod wpływem narkotyków. W jego samochodzie, który zaparkował pod szpitalem w Lesznie, znaleziono 42 tabletki metamfetaminy i extazy. Zarzucono mu również groźby pod adresem dziewczyny.

Ostatni z zarzutów dotyczy tego, że kilka tygodni przed zaatakowaniem Marzeny, groził maczetą przypadkowemu kierowcy, któremu potem zabrał telefon.

Bartosz K. na swój proces w poznańskim Sądzie Okręgowym został doprowadzony z aresztu. Ubrany w dresy, z charakterystyczną fryzurą, z wytatuowanym w języku angielskim napisem, by nigdy się nie poddawać. Na początku rozprawy był uśmiechnięty, puścił oko do dziennikarzy, ale potem się wyciszył. Ściszonym głosem zaczął odpowiadać na pytania.

- Przyznaję się do ataku na Marzenę, ale nie chciałem jej zabić. Niczego nie miałem w planach. Stało się to, co się stało. Puściły mi nerwy. Uderzałem maczetą na oślep. Przestałem, bo uznałem, że tak nie można, że to bestialstwo. Po wszystkim zawiozłem ją do szpitala

– relacjonował oskarżony Bartosz K.

Tymczasem w trakcie śledztwa Bartosz K. nie przyznawał się do ataku. Twierdził, że zakrwawioną Marzenę znalazł w lesie. Ona mówiła, że go kocha, prosiła, by jej nie zostawiał, bo ją zabiją. Ale w poniedziałek w sądzie mężczyzna przyznał, że to on zaatakował. Jaki miał motyw?

Pozostało jeszcze 71% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Cieśla

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.