Lekkoatletyka. Patrycja Bereznowska: Zawody w Rzeszowie są dla mnie zawsze sentymentalną podróżą

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Tomasz Ryzner

Lekkoatletyka. Patrycja Bereznowska: Zawody w Rzeszowie są dla mnie zawsze sentymentalną podróżą

Tomasz Ryzner

Szósty Ultramaraton Podkarpacki, szósta wygrana Patrycji Bereznowskiej, ale coś mi się wydaje, że miała pani do pokonania nie tylko 115 kilometrów, ale też chorobę.

Niestety, w drodze do Rzeszowa przyplątała się chyba jakaś angina i trochę dokuczała podczas oddychania. Gdyby nie to, pokonałaby pani także wszystkich mężczyzn?

Tym razem nie planowałam absolutnego zwycięstwa. Mam za sobą trzy tygodnie bardzo mocnych treningów i start w Rzeszowie z założenia miał być spokojny. Poza tym ruszyliśmy na trasę dwie godziny wcześniej, o północy, więc trzeba było biec dwie godziny dłużej w ciemności. I to ten najtrudniejszy odcinek. W tej sytuacji biegłam bardzo zachowawczo, chcąc uniknąć wywrotki, jakiegoś skręcenia kostki, bo mam duże plany startowe na ten rok. Biegłam na miejsce, nie na czas.

Pogoda wytrzymała i trasa była chyba sucha.

Lekkoatletyka. Patrycja Bereznowska: Zawody w Rzeszowie są dla mnie zawsze sentymentalną podróżą
Wacław Nowacki Patrycja Bereznowska.

Kilka razy pokropiło, ale było to nawet przyjemne. Trasa była okej.

Wilgotność powietrza nie doskwierała?

Fakt, było dość parno, duszno, ale to dla mnie nie problem. Przygotowuję się do biegu Badwater w Kalifornii, w Dolinie Śmierci, i robię teraz dużo treningów saunie.

W saunie? To bezpieczne dla zdrowia?

Skoro mam biec w temperaturze dochodzącej do 55 stopni, a tyle może być w lipcu w Kalifornii, to muszę się na to odpowiednio przygotować.

W dalszej części artykułu m.in.:

"Przygotowuję się do biegu Badwater w Kalifornii, w Dolinie Śmierci, i robię teraz dużo treningów saunie".

Pozostało jeszcze 69% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Tomasz Ryzner

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.