Lech Kędziora, nowy trener żużlowców z Rzeszowa: Stal nie ma innej możliwości niż awans do 1 ligi

Czytaj dalej
Fot. Wacław Nowacki
bum

Lech Kędziora, nowy trener żużlowców z Rzeszowa: Stal nie ma innej możliwości niż awans do 1 ligi

bum

- Dwa miesiące miałem przerwy, a w tej branży żeby się nie pogubić, by wrócić i osiągać dobre wyniki sportowe, a taki cel przyświeca drużynie Stali Rzeszów, trzeba po prostu być. Więc jestem w Rzeszowie - mówi LECH KĘDZIORA, nowy trener żużlowców rzeszowskiej drużyny.

Prezes Ireneusz Nawrocki powiedział, panie Kędziora daje panu bardzo dobrą drużynę, ma pan z nią awansować do 1 ligi?...

Stal nie ma innej możliwości niż awans. O awansie mówi się w Rzeszowie już od dość dawna. Została przez pana Nawrockiego zbudowana taka drużyna, która ma wywalczyć ten awans. Różne opinie krążą, ale trzeba być wdzięczny panu Nawrockiemu, uszanować go, że tak wiele robi dla żużla, że w ogóle taki człowiek się znalazł. Myślę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Wiadomo, jak w każdej rodzinie zdarzają się różne sytuacje, ale powtarzam, idzie to w dobrym kierunku. Najważniejszy jest cel w postaci awansu. Wierzę, że go wywalczymy.

Na jaki okres podpisał pan umowę ze Stalą?

Na dwa miesiące, czyli do końca obecnego sezonu, ale w umowie znajduje się klauzula o możliwości jej przedłużenia.

Stwierdził pan, że ważnym argumentem za podjęciem pracy w Rzeszowie, było to, że jest tutaj Janusz Stachyra, który jest mistrzem w przygotowaniu toru. Jak wiem pan też sobie w tej specjalności bardzo dobrze radzi...

Słyszałem, że tak ludzie mówią. Janusza znam długo, znam jego rzemiosło i mam pełne zaufanie do niego, bo to co robi, robi bardzo dobrze. Zawodnicy też są zadowoleni, tor jest przygotowywany porównywalnie do każdego meczu. Trochę pogoda popsula nam szyki, bo w niedzielę, nie był tak dopieszczony przez Janusza, ale jego fachowość nie podlega żadnej dyskusji.

W  dalszej części rozmowy o:

 • długości podpisanej umowy ze Stalą
 • za co ceni Janusza Stachyrę?
 • co sądzi o szkółce żużlowej Stali i czy będzie się także nią zajmował
 • czy będzie mieszkał w Rzeszowie czy dojeżdżał z Gdańska
 • ....sobie i polskiej lidze
Pozostało jeszcze 46% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

bum

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.