Laureat loterii „Mieszkanie za Czytanie” odebrał już klucze do swojego mieszkania [ZDJĘCIA, WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Ula Sobol

Laureat loterii „Mieszkanie za Czytanie” odebrał już klucze do swojego mieszkania [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ula Sobol

Paweł Zwierzyński, zwycięzca głównej loterii „Mieszkanie za Czytanie”, wczoraj odebrał klucze do swojego dwupokojowego mieszkania. Był w szoku! Szczęśliwy i zadowolony, ale jeszcze nie mógł uwierzyć, że to piękne mieszkanie należy już do niego.

Paweł Zwierzyński wykupił abonament dostępu do treści portalu nowiny24.pl, wziął udział w losowaniu i wygrał dwupokojowe nowoczesne, w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt RTV i AGD mieszkanie. Wczoraj oficjalnie odebrał klucze i dokładnie oglądał swoje nowe lokum, w którym już za niedługo zamieszka.

- Chociaż od losowania minęło już trochę czasu, ja jeszcze nie mogę uwierzyć, że jestem właścicielem tego mieszkania - z uśmiechem i błyskiem w oku opowiada nasz rozmówca. - Jestem zaskoczony wysokim standardem wykończenia mieszkania. Wszystko zostało bardzo starannie zaprojektowane. To, co zastałem po otworzeniu drzwi, przerosło moje oczekiwania. Jestem w szoku - dodaje.

- Wizualizacja mieszkania, która widziałem już wcześniej pokrywa się w pełni z tym, jak wygląda obecnie moje mieszkanie. Wszystko jest piękne. Są modne meble, lodówka, zmywarka, pralka, zasłony, duże łóżko z pościelą, dekoracje w pokojach, telewizor , regał na książki, duży stół z krzesłami i nawet w kuchni na tacy leżą owoce. Nic tylko wprowadzać się. Walizkę mam już w samochodzie - śmieje się laureat loterii Nowin, w której główną nagrodą było mieszkanie.

Paweł Zwierzyński już w październiku zacznie w Rzeszowie studia uzupełniające z ekonomii i zamierza mieszkać w swoim nowym lokum.

- Jak już zamieszkam, to może w tedy uwierzę, że to jest moje mieszkanie - uśmiecha się Paweł. - Moje życie teraz zmieni się o 360 stopni, zacznę nowy etap. To tu w Rzeszowie będę teraz kontynuował studia oraz szukał pracy.

Lepszy start w dorosłe życie

Wczoraj Paweł przyjechał odebrać klucze razem z rodzicami i siostrą. Wszyscy podziwiali mieszkanie. - My też nie możemy w to uwierzyć, że synowi udało się wygrać to przepiękne mieszkanie. Wszystko jest tak pięknie zrobione na takim nowoczesnym osiedlu - wzrusza się pani Barbara, mama Pawła.

Mieszkanie, które wygrał Paweł znajduje się w kompleksie mieszkalno - biurowym SkyRes pomiędzy ul. Lubelską, a ul. Warszawską, w samym centrum Rzeszowa. Wybudowała go firma Developres, sprawdzony i solidny deweloper z Rzeszowa, który już kolejny raz przygotował mieszkanie dla Czytelnika Nowin w loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Nowoczesny design budynków w kompleksie SkyRes, a także wysoki standard wykończenia, garaże podziemne i świetna lokalizacja spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

- Dzięki tej nagrodzie syn ma zapewniony lepszy start w dorosłe życie. Wszyscy cieszymy się z jego szczęścia - dopowiada pan Krzysztof, tata Pawła.

- Ceny mieszkań w Rzeszowie tak poszybowały w górę, że mieszkanie pana Pawła, które przed rozpoczęciem loterii wycenialiśmy na około 305 tys. zł dziś jest warte o 15-20 tys. więcej

- mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes, która zbudowała mieszkanie dla laureata loterii.

- Bardzo chciałbym podziękować redakcji Nowin za organizowanie loterii, w której właśnie mi udało się wygrać główną nagrodę. Chciałbym podziękować deweloperowi za tak staranne wykończenie mieszkania - dodaje Paweł Zwierzyński.

Życzymy miłego mieszkania!

Ula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.