Materiał informacyjny

„Konik” - praca dla panów i pań w opiece osób starszych

„Konik” - praca dla panów i pań w opiece osób starszych
Materiał informacyjny

Firma „Konik” oferuje pracę dla panów i pań w opiece osób starszych. Również bez znajomości języka niemieckiego.

Nasz sukces tkwi w wzajemny szacunku

Magdalena Kopacz – założycielka i szefowa Centrum Językowego Konik – znalazła się w gronie Pracodawców Godnych Zaufania a tym samym na liście 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. To ogromy sukces bardzo aktywnej i przedsiębiorczej bizneswoman z Głogowa.

Zgłoś się do nas już dziś!

Życie wyznaczyło ścieżki

Właścicielka Centrum Językowego Konik jest absolwentką germanistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Planowała, że będzie uczyć języka niemieckiego. Faktycznie nawet założyła szkołę, lecz życie wyznaczyło jej inne ścieżki. Jako początkująca nauczycielka zauważyła, że jest bardzo dużo pielęgniarek, które uczą się języka, ponieważ chcą wyjechać za granicę do pracy. Tak powstała jej firma, która dziś jest jedną z najprężniejszych w Polsce – na bardzo trudnym rynku. Konik zatrudnia obecnie ok. 300 opiekunek i opiekunów seniorów za zachodnią granicą. Głównie to osoby pracujące na terenie Niemiec, ale i w Luksemburgu i Francji.

- Zgłoś się do nas już dziś. Pomożemy w znalezieniu odpowiedniej oferty bez zjazdu do Polski. Praca jest bezpieczna i legalna. Dbamy o bezpieczny dojazd naszych opiekunów zarówno z Polski jak i Niemiec. Busy z Polski zawiozą pod sam dom, a jeśli osoba jest aktualnie w Niemczech – rodzina sama odbiera swojego opiekuna – dodaje Magdalena Kopacz.

Każdy dostanie pracę

Centrum Językowe Konik otrzymało tytuł Pracodawcy Godnego Zaufania. Biuro Konik działa w Głogowie, ale także w Niemczech. Firma współpracuje z największymi agencjami pośrednictwa pracy w tym kraju.

Zespół Centrum Językowe Konik tworzą wykwalifikowane opiekunki, opiekunowie oraz doświadczeni konsultanci i rekruterzy. - Oferujemy legalne zatrudnienie na terenie Niemiec i innych krajów, troszczymy się o nasze opiekunki, opiekunów a oni bardzo dbają o swoich podopiecznych. Każdy u nas może znaleźć pracę – zapewnia Magdalena Kopacz, która zdradziła nam, że sukces jej firmy tkwi w dbałości o dobro pracownika oraz klienta, a także szeroko rozumianej empatii i wzajemnym szacunku.

Zgłoś się do nas już dziś! Pomożemy!

www.pracadlaopiekunek24.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 570 718 736, email: cjkonik@pracadlaopiekunek24.pl
lub +48 534 603 100 (szefowa firmy CJ Konik)

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.