Koniec z młodzieżowym wojowaniem. San-Pajda Jarosław chce wejść na wyższy poziom

Czytaj dalej
Fot. San-Pajda Jarosław
Łukasz Pado

Koniec z młodzieżowym wojowaniem. San-Pajda Jarosław chce wejść na wyższy poziom

Łukasz Pado

- Jeśli nie uda się w tym sezonie, to na przyszły zbudujemy taki zespół, który będzie w stanie awansować do 1 ligi seniorek – zapowiada Piotr Pajda, prezes i trener w klubie siatkarek San-Pajda Jarosław.

- Kilka lat temu w naszym klubie powstał projet. Plan od początku jego trwania był taki by szkolić młodzież a następnie na bazie tejże młodzieży oraz koniecznych uzupełnień zbudować zespół seniorski z ambicjami pierwszoligowymi - tłumaczy P. Pajda. – Obecny zespół seniorski to grupa młodych dziewcząt w tym juniorek, dla których największym wyzwaniem jest stabilizacja gry na poziomie swoich możliwych umiejętności siatkarskich.

Przez ostatnie kilka lat San-Pajda był jednym z czołowych klubów siatkarskich odnoszących spore sukcesy w rozgrywkach młodzieżowych. Dowodem jest udział w aż sześciu turniejach finałowych na przestrzeni minionego pięciolecia oraz brązowy medal Mistrzostw Polski U-23 / Młoda Liga wywalczony w ubiegłym sezonie.

W artykule:

 • o pracy z młodzieżą w klubie San-Pajda Jarosław
 • o nowych planach
 • o turnieju finałowym w Dębicy
Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.