Koniec z młodzieżowym wojowaniem. San-Pajda Jarosław chce wejść na wyższy poziom

Czytaj dalej
Fot. San-Pajda Jarosław
Łukasz Pado

Koniec z młodzieżowym wojowaniem. San-Pajda Jarosław chce wejść na wyższy poziom

Łukasz Pado

- Jeśli nie uda się w tym sezonie, to na przyszły zbudujemy taki zespół, który będzie w stanie awansować do 1 ligi seniorek – zapowiada Piotr Pajda, prezes i trener w klubie siatkarek San-Pajda Jarosław.

- Kilka lat temu w naszym klubie powstał projet. Plan od początku jego trwania był taki by szkolić młodzież a następnie na bazie tejże młodzieży oraz koniecznych uzupełnień zbudować zespół seniorski z ambicjami pierwszoligowymi - tłumaczy P. Pajda. – Obecny zespół seniorski to grupa młodych dziewcząt w tym juniorek, dla których największym wyzwaniem jest stabilizacja gry na poziomie swoich możliwych umiejętności siatkarskich.

Przez ostatnie kilka lat San-Pajda był jednym z czołowych klubów siatkarskich odnoszących spore sukcesy w rozgrywkach młodzieżowych. Dowodem jest udział w aż sześciu turniejach finałowych na przestrzeni minionego pięciolecia oraz brązowy medal Mistrzostw Polski U-23 / Młoda Liga wywalczony w ubiegłym sezonie.

W artykule:

 • o pracy z młodzieżą w klubie San-Pajda Jarosław
 • o nowych planach
 • o turnieju finałowym w Dębicy
Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.