Kongres Sportów Walki i gala boksu w G2A Arenie. Będą walki m.in. Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka i Łukasza Różańskiego

Czytaj dalej
Fot. BF
Łukasz Pado

Kongres Sportów Walki i gala boksu w G2A Arenie. Będą walki m.in. Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka i Łukasza Różańskiego

Łukasz Pado

Tego jeszcze nie było. 1 i 2 czerwca w G2A Arenie w podrzeszowskiej Jasionce odbędzie się Kongres Sportów Walki. Imprezę uwieńczy gala boksu zawodowego z udziałem m.in. Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka i Łukasza Różańskiego.

I Edycja Kongresu Sportów Walki - tak nazywa się dwudniowe wydarzenie, które będzie gościć w G2A Arenie. Największą gwiazdą kongresu będzie były mistrz świata dwóch prestiżowych organizacji IBF i WBC, a także wciąż wysoko notowany w rankingach bokser kategorii junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk. Podczas piątkowego Kongresu w gronie prelegentów znajdą się m.in. znakomici trenerzy Andrzej Gmitruk i Fiodor Łapin, a także były mistrz świata Krzysztof Głowacki oraz przedstawiciele MMA, kickboxingu i innych sztuk walki.

W dalszej części artykułu:

 • co mówi Różański o walce w Rzeszowie?
 • o kolejnych eventach sportowych w G2A Arenie
Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.