Łukasz Pado

Klaudia Hartmanis i jej Slalom Academy wkrótce rozpocznie treningi w Rzeszowie

Rzeszowianka Klaudia Hartmanis wraz ze swoim chłopakiem Michałem Sulinowskim założyli Slalom Academy w Warszawie. Trenują z nią również zawodnicy z Rzeszowa. Fot. Slalom Academy Rzeszowianka Klaudia Hartmanis wraz ze swoim chłopakiem Michałem Sulinowskim założyli Slalom Academy w Warszawie. Trenują z nią również zawodnicy z Rzeszowa. Klaudia w stolicy Podkarpacia chce utworzyć stałą grupę zawodników
Łukasz Pado

- Jazda na rolkach pomaga zrzucić kilka kilogramów, ale też wysmukla sylwetkę - mówi Klaudia Hartmanis, rzeszowianka, specjalistka od freestyle slalomu na rolkach. Liderka światowego rankingu zamierza wkrótce otworzyć w Rzeszowie szkółkę, w której będzie uczyć dzieci jazdy na rolkach.

Mamy początek roku. Jak zawsze, wielu ma postanowienie, by zrzucić trochę ciała. Polecasz rolki?
Jak najbardziej, rolki to świetny pomysł, nie tylko, by zrzucić kilka kilo, ale też, żeby wysmuklić sylwetkę, bo jazda korzystnie wpływa na całe ciało.

To lepsze niż np. bieganie?
Dla niektórych tak. Dla mnie jest dużo przyjemniejsze i łatwiejsze od biegania. Jazda na rolkach nie męczy, aż tak i można zrzucić więcej masy niż podczas biegu.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.