Kinga Hatala, atakująca Developresu Rzeszów: Nie jest łatwo wygryźć Kasię Zaroślińską ze składu

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Łukasz Pado

Kinga Hatala, atakująca Developresu Rzeszów: Nie jest łatwo wygryźć Kasię Zaroślińską ze składu

Łukasz Pado

- Mam nadzieję, że ciężka praca zaowocuje, a te “betonowe buciki”, które mamy na sobie znikną nim ruszy liga - mówi Kinga Hatala, atakująca Developresu Rzeszów, na trzy tygodnie przed startem Ligi Siatkówki Kobiet.

Na koniec Międzynarodowego Turnieju o Puchar Firmy Developres w Rzeszowie wreszcie udało się coś wygrać (wygrana z Eczacibasi Stambuł 3:0), bo poprzednie dwa mecze zakończyłyście porażką. Dlaczego tak późno odpaliłyście?

Chciałybyśmy to wiedzieć. W piątek miałyśmy bardzo trudny i długi mecz z Dreznem. To mogło mieć wpływ na kolejne dni. W sobotę miałyśmy swoje szanse w spotkaniu z Albą, ale ich nie wykorzystałyśmy. Mam nadzieję, że to tylko budowanie krok po kroku formy sportowej i będzie ona gotowa na sezon ligowy.

W dalszej części artykułu rozmowa z Kingą Hatalą, nową zawodniczką Developresu, o: 

 • turnieju w Rzeszowie
 • rywalizacji o miejsce w składzie
 • formie
 • nowym klubie i mieście
Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.