Łukasz Pado

Katarzyna Zaroślińska-Król, siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów: Wkrótce przyjdzie zgranie i będą soczyste ataki

Katarzyna Zaroślińska-Król jeszcze nie pokazała pełni swoich możliwości. Zapowiada jednak soczyste ataki. Fot. K_kapica_afk Katarzyna Zaroślińska-Król jeszcze nie pokazała pełni swoich możliwości. Zapowiada jednak soczyste ataki.
Łukasz Pado

- Pierwszy set jest zawsze trudniejszy, ale myślę, że patrząc na wynik końcowy, nie powinnyśmy się tym przejmować – mówi Katarzyna Zaroślińska-Król, atakująca Developresu SkyRes Rzeszów, który na inaugurację sezonu Ligi Siatkówki Kobiet pokonał u siebie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0.

Były nerwy przed inauguracją?

Na pewno jakieś tam emocje były, ale czy nerwy? Mogę mówić za siebie i mówię, że nie. Od rana czekałam na ten mecz z niecierpliwością i nie mogłam doczekać się gry.

Liczyliśmy, że Katarzyna Zaroślińska-Król odpali szybko swoje petardy w tym meczu, ale rozgrywająca długo panią omijała...

No tak. Każdy mecz to inna taktyka. W tym akurat na początku więcej piłek dostały koleżanki. Dziewczyny na skrzydłach miały niską rozgrywającą, świetnie to wykorzystały, grały bardzo dobrze, a ja mogłam sobie tylko od czasu do czasu zaatakować. Ale myślę, że w sezonie będą to różne mecze, ja będę dostawać więcej piłek, czasem będą to środkowe czy inne skrzydłowe. Tym razem atakowałam mniej, ale jest fajnie.

W dalszej części artykułu Katarzyna Zaroślińska-Król mówi o:

 • współpracy z rozgrywającą
 • co czeka nas w nadchodzącym sezonie
 • kibicach
 • meczu z Budowlanymi Łódź
Pozostało jeszcze 65% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.