Łukasz Pado

Katarzyna Zaroślińska-Król, siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów: Wkrótce przyjdzie zgranie i będą soczyste ataki

Katarzyna Zaroślińska-Król jeszcze nie pokazała pełni swoich możliwości. Zapowiada jednak soczyste ataki. Fot. K_kapica_afk Katarzyna Zaroślińska-Król jeszcze nie pokazała pełni swoich możliwości. Zapowiada jednak soczyste ataki.
Łukasz Pado

- Pierwszy set jest zawsze trudniejszy, ale myślę, że patrząc na wynik końcowy, nie powinnyśmy się tym przejmować – mówi Katarzyna Zaroślińska-Król, atakująca Developresu SkyRes Rzeszów, który na inaugurację sezonu Ligi Siatkówki Kobiet pokonał u siebie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0.

Były nerwy przed inauguracją?

Na pewno jakieś tam emocje były, ale czy nerwy? Mogę mówić za siebie i mówię, że nie. Od rana czekałam na ten mecz z niecierpliwością i nie mogłam doczekać się gry.

Liczyliśmy, że Katarzyna Zaroślińska-Król odpali szybko swoje petardy w tym meczu, ale rozgrywająca długo panią omijała...

No tak. Każdy mecz to inna taktyka. W tym akurat na początku więcej piłek dostały koleżanki. Dziewczyny na skrzydłach miały niską rozgrywającą, świetnie to wykorzystały, grały bardzo dobrze, a ja mogłam sobie tylko od czasu do czasu zaatakować. Ale myślę, że w sezonie będą to różne mecze, ja będę dostawać więcej piłek, czasem będą to środkowe czy inne skrzydłowe. Tym razem atakowałam mniej, ale jest fajnie.

W dalszej części artykułu Katarzyna Zaroślińska-Król mówi o:

 • współpracy z rozgrywającą
 • co czeka nas w nadchodzącym sezonie
 • kibicach
 • meczu z Budowlanymi Łódź
Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.