Katarzyna Zaroślińska-Król przedłużyła kontrakt z Developresem: Jak Polska, to tylko Rzeszów

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Katarzyna Zaroślińska-Król przedłużyła kontrakt z Developresem: Jak Polska, to tylko Rzeszów

Łukasz Pado

- Uważam, że będziemy stanowić dobry, solidny skład, a naszym niewątpliwym atutem będzie trener Antiga - mówi Katarzyna Zaroślińska-Król, atakująca Developresu SkyRes Rzeszów. Liderka drużyny w poprzednim sezonie zdecydowała się przedłużyć o rok swój kontrakt.

Jednak pani zostaje w Rzeszowie...
Tak. Jak Polska, to był możliwy tylko jeden wybór, tylko Developres. Uważam, że nie zmienia się czegoś, co jest dobre. Wyszłam z założenia się, że skoro w Rzeszowie czułam przez ten rok bardzo dobrze, zarówno w klubie, jak i w mieście to zostaję. Nie w każdym klubie potrafią się dobrze zatroszczyć o zawodnika, a w Developresie niczego mi nie brakowało. Dlatego, jeżeli chodzi o Polskę, to było naturalne dla mnie, że tylko Rzeszów. Poza tym miasto jest fajne, kibice. Patrząc z perspektywy czasu, który tu spędziłam, zauważyłam ogromny rozwój klubu, ogrom pracy w kwestii marketingu. Wszystko idzie w dobrym kierunki i to bardzo cieszy. Byłam zawodniczką kilku klubów i wiem coś na ten temat. W Rzeszowie jest super.

Pani zmienniczką na ataku będzie tym razem Tamara Gałucha. Znacie się?
Przez tyle lat gry w tej lidze, ciężko znaleźć dziewczynę, której się nie zna. Grałyśmy razem w kadrze narodowej. Tamara może grać na ataku, ale również na przyjęciu. To bardzo fajna dziewczyna, super koleżanka. Myślę, że będzie między nami dobra współpraca, a ja się cieszę, że do nas dołącza. Zresztą jak z całej naszej drużyny.

W rozmowie przeczytasz m.in.:

 • "To jest fajne, że trener zadzwonił. Nie było tak, że „zostałem trenerem i jestem najważniejszy”
 • "Nie lubię wracać z treningu i myśleć, że nie zrobiłam czegoś, jak należy. Przeciwnie, wolę wracać do domu i nie mieć siły, by ruszyć ręką i nogą"
Pozostało jeszcze 63% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.