Katarzyna Żabińska z Developresu Rzeszów: Konkurencja jest duża, ale ja nie składam broni

Czytaj dalej
Fot. K.Kapica
Łukasz Pado

Katarzyna Żabińska z Developresu Rzeszów: Konkurencja jest duża, ale ja nie składam broni

Łukasz Pado

Mamy świetny zespół, do pełni szczęścia brakuje medalu - mówi Katarzyna Żabińska, środkowa Developresu SkyRes Rzeszów. Drużyna, w której gra od 2012 roku, czyli od początku istnienia, radzi sobie w lidze świetnie i zmierza pewnie po medal Ligi Siatkówki Kobiet.

W Legionowie Developres odniósł czwarte z rzędu ligowe zwycięstwo. Ty pojawiłaś się w samej końcówce. Ale jak wchodzić w takim momencie, to tylko po to, by zdobyć ostatni punkt?
Tak się złożyło. Cieszę się, że mogłam pomóc drużynie i dołożyć coś od siebie. Jak dostaje szansę gry, to staram się ją wykorzystać w stu procentach.

W materiale przeczytasz m.in.o:

 • meczu w Legionowie
 • rywalizacji na pozycji środkowej
 • meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.