Karol Lejman, prezes firmy One Sport, zdradza dlaczego postawili na Rzeszów przy wyborze lokalizacji drugiej rundy Speedway Best Pairs

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski / Polska Press
Michał Czajka

Karol Lejman, prezes firmy One Sport, zdradza dlaczego postawili na Rzeszów przy wyborze lokalizacji drugiej rundy Speedway Best Pairs

Michał Czajka

Już w piątek w Rzeszowie odbędzie się druga runda prestiżowego cyklu Speedway Best Pairs. Prezes firmy One Sport, głównego organizatora cyklu przyznaje, że z Rzeszowa ma same dobre wspomnienia.

W piątek kolejna runda Speedway Best Pairs, która odbędzie się w Rzeszowie. To był wasz pomysł, żeby wybrać właśnie to miasto?

Dokładnie tak. To my pomyśleliśmy o Rzeszowie, skontaktowaliśmy się z klubem i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia, ustaliliśmy warunki współpracy i uznaliśmy, że warto się tutaj kolejny raz pojawić.

Jak wspomniałeś, macie dobre wspomnienia, bo w sezonie 2013 organizowaliście tutaj finałową rundę SEC czyli obecnych mistrzostw Europy. Czy gdyby teraz była taka frekwencja jak wtedy, to bylibyście zadowoleni?

Jak najbardziej tak. Jak już mówiłem, z tamtego dnia mamy dobre wspomnienia i ludzi wtedy pojawiło się na stadionie sporo mimo, że mieliśmy trochę kłopotów z pogodą i przygotowaniem toru, ale frekwencja była duża i myślę, że impreza się udała. Teraz cieszymy się, iż po latach znowu możemy się tutaj pojawić. Obserwujemy, jak rozchodzą się bilety i wygląda na to, że również możemy się spodziewać fajnej frekwencji.

W dalszej części rozmowy Karol Lejman mówi m. in.:

 • o powodach, dlaczego wybrano Rzeszów jako miejsce rozegrania drugiej rundy Speedway Best Pairs
 • o oczekiwaniach odnośnie frekwencji
Pozostało jeszcze 55% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Michał Czajka

Dziennikarz sportowy

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.