Karol Lejman, prezes firmy One Sport, zdradza dlaczego postawili na Rzeszów przy wyborze lokalizacji drugiej rundy Speedway Best Pairs

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski / Polska Press
Michał Czajka

Karol Lejman, prezes firmy One Sport, zdradza dlaczego postawili na Rzeszów przy wyborze lokalizacji drugiej rundy Speedway Best Pairs

Michał Czajka

Już w piątek w Rzeszowie odbędzie się druga runda prestiżowego cyklu Speedway Best Pairs. Prezes firmy One Sport, głównego organizatora cyklu przyznaje, że z Rzeszowa ma same dobre wspomnienia.

W piątek kolejna runda Speedway Best Pairs, która odbędzie się w Rzeszowie. To był wasz pomysł, żeby wybrać właśnie to miasto?

Dokładnie tak. To my pomyśleliśmy o Rzeszowie, skontaktowaliśmy się z klubem i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia, ustaliliśmy warunki współpracy i uznaliśmy, że warto się tutaj kolejny raz pojawić.

Jak wspomniałeś, macie dobre wspomnienia, bo w sezonie 2013 organizowaliście tutaj finałową rundę SEC czyli obecnych mistrzostw Europy. Czy gdyby teraz była taka frekwencja jak wtedy, to bylibyście zadowoleni?

Jak najbardziej tak. Jak już mówiłem, z tamtego dnia mamy dobre wspomnienia i ludzi wtedy pojawiło się na stadionie sporo mimo, że mieliśmy trochę kłopotów z pogodą i przygotowaniem toru, ale frekwencja była duża i myślę, że impreza się udała. Teraz cieszymy się, iż po latach znowu możemy się tutaj pojawić. Obserwujemy, jak rozchodzą się bilety i wygląda na to, że również możemy się spodziewać fajnej frekwencji.

W dalszej części rozmowy Karol Lejman mówi m. in.:

 • o powodach, dlaczego wybrano Rzeszów jako miejsce rozegrania drugiej rundy Speedway Best Pairs
 • o oczekiwaniach odnośnie frekwencji
Pozostało jeszcze 55% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Michał Czajka

Dziennikarz sportowy W dziale sportowym "Nowin" jestem od 2015 roku. Sport zawsze był moją pasją. Z czasem zacząłem nie tylko pisać, ale również fotografować i przygotowywać materiały wideo z różnych wydarzeń. Moje ulubione dyscypliny to piłka nożna i żużel, ale w redakcji właściwie zajmuję się każdą dyscypliną (jeśli oczywiście jest taka potrzeba). Ponadto współpracuję z "Tygodnikiem Żużlowym". W przeszłości pisałem również na łamach "Przeglądu Sportowego",  "WPSportoweFakty.pl" oraz portalu "PoBandzie".

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.