Karol Lejman, prezes firmy One Sport, zdradza dlaczego postawili na Rzeszów przy wyborze lokalizacji drugiej rundy Speedway Best Pairs

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski / Polska Press
Michał Czajka

Karol Lejman, prezes firmy One Sport, zdradza dlaczego postawili na Rzeszów przy wyborze lokalizacji drugiej rundy Speedway Best Pairs

Michał Czajka

Już w piątek w Rzeszowie odbędzie się druga runda prestiżowego cyklu Speedway Best Pairs. Prezes firmy One Sport, głównego organizatora cyklu przyznaje, że z Rzeszowa ma same dobre wspomnienia.

W piątek kolejna runda Speedway Best Pairs, która odbędzie się w Rzeszowie. To był wasz pomysł, żeby wybrać właśnie to miasto?

Dokładnie tak. To my pomyśleliśmy o Rzeszowie, skontaktowaliśmy się z klubem i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia, ustaliliśmy warunki współpracy i uznaliśmy, że warto się tutaj kolejny raz pojawić.

Jak wspomniałeś, macie dobre wspomnienia, bo w sezonie 2013 organizowaliście tutaj finałową rundę SEC czyli obecnych mistrzostw Europy. Czy gdyby teraz była taka frekwencja jak wtedy, to bylibyście zadowoleni?

Jak najbardziej tak. Jak już mówiłem, z tamtego dnia mamy dobre wspomnienia i ludzi wtedy pojawiło się na stadionie sporo mimo, że mieliśmy trochę kłopotów z pogodą i przygotowaniem toru, ale frekwencja była duża i myślę, że impreza się udała. Teraz cieszymy się, iż po latach znowu możemy się tutaj pojawić. Obserwujemy, jak rozchodzą się bilety i wygląda na to, że również możemy się spodziewać fajnej frekwencji.

W dalszej części rozmowy Karol Lejman mówi m. in.:

  • o powodach, dlaczego wybrano Rzeszów jako miejsce rozegrania drugiej rundy Speedway Best Pairs
  • o oczekiwaniach odnośnie frekwencji
Pozostało jeszcze 55% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Michał Czajka

Dziennikarz sportowy

W dziale sportowym "Nowin" jestem od 2015 roku. Sport zawsze był moją pasją. Z czasem zacząłem nie tylko pisać, ale również fotografować i przygotowywać materiały wideo z różnych wydarzeń. Moje ulubione dyscypliny to piłka nożna i żużel, ale w redakcji właściwie zajmuję się każdą dyscypliną (jeśli oczywiście jest taka potrzeba). Ponadto współpracuję z "Tygodnikiem Żużlowym" i portalem "PoBandzie". W przeszłości pisałem również na łamach "Przeglądu Sportowego" i "WPSportoweFakty.pl".

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

14,50 29,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.