Kapitan PGE Stali Mielec, Rafał Grodzicki przyznaje, że skłamałby, gdyby powiedział, że jego zespół nie marzy o awansie

Czytaj dalej
Fot. Kuba Zegarliński
Kuba Zegarliński

Kapitan PGE Stali Mielec, Rafał Grodzicki przyznaje, że skłamałby, gdyby powiedział, że jego zespół nie marzy o awansie

Kuba Zegarliński

Rafał Grodzicki chciałby jeszcze raz wspiąć się na najwyższy poziom rozgrywek. Kapitan PGE Stali Mielec nie ukrywa, że razem z kolegami marzy o awansie do ekstraklasy.

Po takiej rundzie, to aż miło porozmawiać. Dlatego na początek zadam najprostsze pytanie z możliwych: jak oceni pan rundę w wykonaniu Stali Mielec?

Ten wynik jest nagrodą po tej niełatwej rundzie. To była bardzo kręta runda. Szukaliśmy optymalnego ustawienia personalnego, skuteczności. Udało się to na siedem kolejek przed końcem rundy, gdy wracaliśmy na swój stadion, na serię spotkań przed własną publicznością. Stal Mielec zaczęła rosnąć od pierwszego meczu, a wielką siłę pokazaliśmy na samym końcu rundy. Myślę, że mało kto wierzył w to, jak ta runda się dla nas skończy, że wygramy tyle spotkań z rzędu. Jeśli będziemy szli tym torem to Stal Mielec będzie się biła o te najwyższe miejsca.

Po ostatnim meczu pana kolega z zespołu, Bartosz Nowak, stwierdził, że w tym roku do awansu trzeba będzie więcej punktów niż w roku ubiegłym. Przypomnę tylko, że w ubiegłym roku do awansu potrzeba było 58 punktów.

Jeśli spojrzeć na dorobek Rakowa Częstochowa (48 punktów po 21 kolejkach - przyp. red.), to pewnie ta drużyna zdobędzie więcej „oczek”. Osobiście uważam, że nie powinniśmy się skupiać na tabeli, na tym ile punktów mamy my, albo przeciwnicy. Może to wyświechtane stwierdzenie, ale naprawdę się sprawdza. Skupiamy się na każdym kolejnym meczu, tak robiliśmy do tej pory i przynosiło to odpowiedni skutek. Jest kilka drużyn, które, podobnie jak my, chcą awansować i nikt nie będzie odpuszczał.

W dalszej części wywiadu kapitan PGE Stali Mielec opowiada m. in. o:

 • rundzie wiosennej
 • podejściu zespołu do kwestii awansu
Pozostało jeszcze 48% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Kuba Zegarliński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.