Karolina Głodowska

Kapitan Developresu Rzeszów, Jelena Blagojević przyznaje, że cały czas wierzyła w wygraną z ŁKS-em Łódź

Jak na kapitana drużyny przystało, Jelena Blagojević pociągnęła zespół w najtrudniejszym momencie meczu z ŁKS-em Łódź Fot. Krzysztof Kapica Jak na kapitana drużyny przystało, Jelena Blagojević pociągnęła zespół w najtrudniejszym momencie meczu z ŁKS-em Łódź

Jelena Blagojević, kapitan Developresu Rzeszów opowiada o emocjach i niesamowitej walce w wygranym 3:2 meczu z ŁKS-em Commercecon Łódź, swojej roli, kibicach i sytuacji Asseco Resovii Rzeszów.

Wasza sytuacja w meczu z ŁKS-em była fatalna. 0:2 w setach i 3:10 w trzeciej partii. Jak udało się pani poderwać zespół?

Powiedziałam dziewczynom, że po prostu nie możemy wyjść stąd bez piątego seta. Uważam, że ciężko pracujemy i skończyć ten mecz 0:3 byłoby po prostu smutno. Zespół szybko odreagował, każda dziewczyna, która wchodziła na boisko dawała nowy impuls. Walczyłyśmy i udało się. To naprawdę pozytywna rzecz.