Kapitan Asseco Resovii, Marcin Możdżonek przyznaje, że ma ogromny niedosyt po sezonie 2018/2019

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Marek Bluj

Kapitan Asseco Resovii, Marcin Możdżonek przyznaje, że ma ogromny niedosyt po sezonie 2018/2019

Marek Bluj

Siódme miejsce w sezonie Asseco Resovii nikogo nie zadowala, choć dwa zwycięstwa z GKS-em Katowice kibice przyjęli ciepło. A jak odebrała jej drużyna? - pytamy Marcina Możdżonka, kapitana rzeszowskiego zespołu.

Te dwa zwycięstwa były potrzebne. Lepiej zakończyć rozgrywki wygraną niż przegraną. Mimo tego, że na przestrzeni całego sezonu graliśmy przeciętnie, były momenty kiedy potrafiliśmy poziomem gry rozczarować kibiców i samych siebie. Ale były też i takie, w których potrafiliśmy oczarować. Naszym największym problemem było utrzymanie stabilności i równej gry na przestrzeni całej ligi. Z tym był spory kłopot. Z jednej strony trudno było o jakąś stabilność, gdy tak niestabilnie było dookoła; dużo zmian, zawirowań. Można by było obdzielić nimi kilka sezonów, a my przeżywaliśmy to podczas jednego.

Po meczu dobrym, a nawet bardzo dobrym w waszym wykonaniu, nieoczekiwanie przychodził mecz słaby. Kiedy pytałem, dlaczego tak się dzieje, praktycznie nigdy nie usłyszałem recepty...

Recepty nie znaleźliśmy, bo nie wyleczyliśmy się z tej niestabilności. Niestabilność to jedno. Na pewno przyczyn tej choroby jest wiele. Tak się ten sezon dla nas ułożył, a nie inaczej. Trudno mówić tutaj o szczegółach, zagłębiać się w przyczyny. Każdy z nas na pewno mógł dać więcej, żeby było lepiej. Mówię tu o wszystkich, zawodnikach, trenerach, klubie, aczkolwiek tak się to wszystko ułożyło. Po prostu nie wyszło, nie zgrało się, tryby się tym razem nie zazębiły. Niestety. Jest nam smutno z tego powodu.

Jako kapitan drużyny, która typowana była do walki o medale, ma pan zapewne spory niedosyt.

Mam ogromny niedosyt. Kolejny sezon w Resovii, kolejny sezon, w którym musimy patrzeć, jak inne zespoły walczą o najwyższe tytuły i zdobywają laury w Polsce. Jest więc duża frustracja i rozgoryczenie. Z tego sezonu można wyciągnąć jedną pozytywną rzecz. Z całą pewnością jako klub i jako pojedynczy zawodnicy zdobyliśmy dużo doświadczenia. Najważniejsze jest to, że kibice, mimo wszystko, od początku do końca byli z nami.

W dalszej części rozmowy Marcin Możdżonek mówi m. in. o:

 • pozostaniu w rzeszowskim zespole
 • zmianach w Asseco Resovii przed kolejnym sezonem
Pozostało jeszcze 43% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.