Kamila Witkowska z Developresu Rzeszów: Mamy jeszcze parę asów w rękawie

Czytaj dalej
Fot. K. Kapica
Łukasz Pado

Kamila Witkowska z Developresu Rzeszów: Mamy jeszcze parę asów w rękawie

Łukasz Pado

- Nasza hala cieszy się ostatnimi czasy dobrą frekwencją na trybunach, a to przeszkadza przeciwnikom – mówi Kamila Witkowska, siatkarka Developresu Rzeszów.

Developres nabrał rozpędu. Co mecz to 3:0 dla „Rysic”...

To prawda i bardzo się cieszymy, że wygrywamy. Niektóre zespoły mają kryzysy, co pokazały wyniki z ostatniej kolejki. Dobrze, że Developres nie zawodzi i utarłyśmy nosa Pile. Za ten mecz u nas, kiedy było 3:2 i straciłyśmy cenny punkt. Okazało się, że na obcym parkiecie też gramy fajnie i ładnie dla oka.

- Kobiety mają to do siebie, że reagujemy bardzo emocjonalnie i często towarzyszy nam to w grze - mówi m.in. w wywiadzie Kamila Witkowska.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.