Kamila Witkowska z Developresu Rzeszów: Mamy jeszcze parę asów w rękawie

Czytaj dalej
Fot. K. Kapica
Łukasz Pado

Kamila Witkowska z Developresu Rzeszów: Mamy jeszcze parę asów w rękawie

Łukasz Pado

- Nasza hala cieszy się ostatnimi czasy dobrą frekwencją na trybunach, a to przeszkadza przeciwnikom – mówi Kamila Witkowska, siatkarka Developresu Rzeszów.

Developres nabrał rozpędu. Co mecz to 3:0 dla „Rysic”...

To prawda i bardzo się cieszymy, że wygrywamy. Niektóre zespoły mają kryzysy, co pokazały wyniki z ostatniej kolejki. Dobrze, że Developres nie zawodzi i utarłyśmy nosa Pile. Za ten mecz u nas, kiedy było 3:2 i straciłyśmy cenny punkt. Okazało się, że na obcym parkiecie też gramy fajnie i ładnie dla oka.

- Kobiety mają to do siebie, że reagujemy bardzo emocjonalnie i często towarzyszy nam to w grze - mówi m.in. w wywiadzie Kamila Witkowska.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.