Kacper Kuszewski. Czas ważnych decyzji. Dlaczego odszedł z "M jak Miłość"?

Czytaj dalej
Fot. Paweł Paprocki
Marcin Kalita

Kacper Kuszewski. Czas ważnych decyzji. Dlaczego odszedł z "M jak Miłość"?

Marcin Kalita

Zawód aktora polega na ciągłym rozwoju i zmianach. Nikt nie chce grać tej samej postaci przez całe życie - mówi Kacper Kuszewski, aktor i wokalista.

Po 18 latach rozstajesz się z „M jak miłość”. Pod koniec listopada zostanie wyemitowany ostatni odcinek z Markiem Mostowiakiem. Skąd taka decyzja?

Nie ma ona związku z konkretną sytuacją czy wydarzeniem. Dojrzewała we mnie już od jakiegoś czasu. Trochę mnie bawiło, że dziennikarze wciąż pytali mnie w wywiadach, kiedy odejdę z serialu, jakby bardzo im na tym zależało (śmiech). Prawie co sezon pojawiały się informacje, że opuszczam szeregi „eMki”. Wreszcie sam poczułem, że ten moment nadszedł. Zawód aktora polega na ciągłym rozwoju i zmianach. Nikt nie chce grać tej samej postaci przez całe życie.

Z drugiej strony jest to sytuacja komfortowa. Rola w serialu niejednokrotnie zastępuje etat w teatrze.

Trochę tak jest, ale trzeba pamiętać, że serial i teatr to dwa różne światy. W teatrze aktor przygotowuje zwykle kilka ról w sezonie i ma szansę rozwijać swój warsztat podczas prób. W serialu nie ma takiej możliwości. Muszę jednak przyznać, że choć grałem przez tyle lat jedną postać, to mój bohater ciągle się zmieniał. Zaczynał jako młokos i czarna owca rodziny, a teraz jest statecznym mężem, ojcem i dziadkiem, nie narzekałem więc na nudę. Uwierało mnie jednak, że większość Polaków kojarzy mnie tylko z tą jedną rolą. Dwa lata temu skończyłem 40 lat i zacząłem się zastanawiać nad zmianami. Kropkę nad „i” postawił program „Twoja twarz brzmi znajomo”.

W dalszej części przeczytasz:

 • jak filmowy Marek Mostowiak pożegna się z serialem
 • największe wyzwania kacpra w  programie "Twoja twarz brzmi znajomo"
 • czy wolał być wykonawcą, czy jurorem
 • dlaczego dostał podczas chrztu aż trzy imiona i jakie 
Pozostało jeszcze 80% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marcin Kalita

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.